Design trends, Inspiration

Helsingi kolmetoaline korter: renoveerimine ja stiilsed valgustid

IMG 8874

Helsingi kolmetoaline korter: renoveerimine ja stiilsed valgustid

Tere tulemast Helsingi kolmetoalisse korterisse, mis hiljuti läbis põhjaliku ja kaasaegse renoveerimise. Selles artiklis räägime teile sellest kaunist korterist, millele anti uus elu valguse, funktsionaalsuse ja stiili kaudu. Samuti tutvustame, milliseid stiilseid valgusteid korteris kasutati, et pakkuda tõhusat valgustust ja luua meeldiv õhkkond.

Read also:  New Argentiina restaurant. Lighting project.

Renoveerimine keskendus nii korteri esteetilisele ilmele kui ka praktilisusele. Algsest disainist inspireeritud interjöör muudeti ruumikaks ja kaasaegseks, kasutades heledaid värvitoone, et ruumi avardada. Korteri südamest – avatud planeeringuga elutoast ja köögist – sai tähelepanuväärne muudatus, mis tekitas meeldiva ruumikogemuse. Loomuliku valguse optimeerimiseks paigaldati akendele õhukesed ja elegantse disainiga kardinad, mis lasevad valgusvoogudel vabalt sisse pääseda.

Luhter Balance Maytoni MOD317PL 06G Kuld 6 pirni LightConcept

Luhter Balance Maytoni MOD317PL 06G  LightConcept

Keskse tähtsusega korteri renoveerimisel oli valgustite valik, kuna need mõjutavad otseselt sisekujundust ja meeleolu. Esmalt kasutati üldvalgustusena lühtrit, mis rippus elutoa keskel. Klassikalise ja kaasaegse disainiga lühter lisab elegantsi ning tagab ühtlase valgustuse kogu elutoas.

Kööki paigaldati funktsionaalsed LED-valgustid, mis paigutati otstarbekalt köögimööbli alla. Need valgustid annavad rohkelt valgust tööpinna kohal, tagades köögis toiduvalmistamiseks ideaalsed tingimused. Lisaks varustati köögisaar stiilsete rippvalgustitega, mis mitte ainult ei rõhuta köögi kaunist kujundust, vaid pakuvad ka mõnusat õhtusöögivalgust.

Magamistoas ja esikus kasutati valgustina lihtsaid ja modernseid lakke paigaldatavaid LED-valgusteid. Need loovad rahustava ja hubase atmosfääri, mis aitab lõõgastuda pärast pikka päeva ning tervitab külalisi soojalt juba korterisse sisenemisel.

107500a.jpg

Rippvalgusti Markslöjd Larry-107500a LightConcept

Vannituba sai uuenduskuuri kõrgtehnoloogiliste valgustite näol. Peegli kohale paigaldati kvaliteetsed LED-valgustid, mis tagavad selge nähtavuse ja lisavad vannitoale kaasaegset sarmi. Lisaks varustati dušinurk LED-valgustiga, mis loob lõõgastava ja spaa-tüüpi atmosfääri.

Kõik korteri valgustid valiti hoolikalt lähtuvalt nende energiatõhususest ja vastavusest korteri stiilile. Valgustusettevõtte e-poele on oluline tutvustada klientidele sarnaseid valgustuslahendusi, mis pakuvad nii esteetilisust kui ka funktsionaalsust ja ökonoomsust. Nii saavad kliendid valida just endale sobiva valgusti vastavalt oma kodu vajadustele ja isikupärale.

Seinalamp Markslöjd Coco-106872 LightConcept

Seinalamp Markslöjd Coco-106872 LightConcept

Helsingi kolmetoalise korteri renoveerimine oli tõeliselt edukas – loodi terviklik ja kaasaegne kodu. Valgustite valikul oli selles protsessis oluline osa, sest valgustus ei ole mitte ainult praktiline element, vaid lisab ka korteri sisekujundusele väärtust ja ilu. Tänu hoolikalt valitud valgustitele saavad elanikud nautida valgusküllast, hubast ja funktsionaalset keskkonda paljudeks aastateks.

Read also:  Kahetoalise korteri valgustus

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *