Decoration, Inspiration

Põrandalamp. Näpunäiteid valimiseks.

HL Motown HB140072700420 S 001

Põrandalamp. Näpunäiteid valimiseks.

Põrandalampide moe kõrgaeg langes eelmise sajandi 60.-70. aastatele, kuid see ei tähenda, et tänapäeval poleks põrandavalgustid enam aktuaalsed. Vastupidi, valgustusmaailma tänapäevased moetrendid pakuvad meile palju huvitavaid, originaalseid ja kontseptuaalselt uusi põrandalampide mudeleid, millest eelmisel sajandil ei osatud unistadagi.

Read also: Hang fixtures correctly: 5 recommendations  

 Algselt olid põrandalambid kõrge jala ja lambivarjuga, kuid tänapäeval rabab põrandalampide mitmekesisus kujutlusvõimet. Praegu on trendikad järgmist tüüpi põrandavalgustid:

–  põrandalamp riiuliga raamatute ja teleripuldi jaoks;

–  painduva kinnitusega põrandalamp koos täiendava valgusallikaga lugemiseks või näputööks;

–  pikal kaarjal alusel olev põrandalamp, mis võib asendada laevalgustit;

–  kolme jala ja suure lambivarjuga põrandalamp;

– sofitikujuline põrandalamp.

Porandalamp TrioLighting Ponte Valge 1 pirn 27W LightConcept 401600131 7

Porandalamp TrioLighting LightConcept 

Read also: Laualambid, mis suudavad teie interjööri oluliselt täiustada

 Rääkisime siin  ainult põrandalampide välimusest. Kuid nad erinevad ka oma tehniliste ja funktsionaalsete karakteristikute poolest.

–  Kontrastse lambivarju ja kõrge jalaga põrandalamp võib visuaalselt suurendada lagede kõrgust.

–  Lugemis- või töötamiskoha taha ja kõrvale asetatud põrandalamp ei heida varje ja loob õige valgustuse.

– Paaris põrandalambid võivad magamistoas asendada lauavalgusteid. Seejuures ei pea need olema ühesugused – erinevat tüüpi põrandalampidega saab magamistoas luua lõbusalt meeste ja naiste poole. Võib aga hoopistükkis kombineerida põrandalambi laualambiga või põrandalambi seinalambiga.

–  Sõltuvalt teie korteri üldisest stiilist võib kasutada kas kogu eluruumiga samas stiilis põrandalampi  või hoopis vastupidi: loft– või modernstiilis interjööris võib põrandalamp värvi ja kuju poolest erineda  – või isegi peaks erinema – eluruumis valitsevast stiilist või värvikontseptsioonist.

–  Lastetubades on valgustuse intensiivsuse reguleerimiseks parem ksutada hajutatud valguse ja  hämardamise võimalusega põrandalampe.

404200188 A

Põrandalamp LightCocnept

Read also: Õige põrandalamp

Vahel piisab mõne interjööridetaili vahetamisest, et teie kodu saaks uue ilme, ja selleks sobivad suurepäraselt põrandavalgustid. Soetage üks või kaks silmapaistvat mudelit ja remondi võib mõneks ajaks edasi lükata, sest uue põrandalambiga näeb teie kodu uus välja. Lihtsam ja odavam on  värskendada eluruume  üksikute sisustusdetailidega kui tervet korterit renoveerida, ning selleks sobivad ideaalselt põrandavalgustid. Meie veebilehelt lightconcept.ee leiate palju kvaliteetseid ja originaalseid põrandalampe soodsate hindadega.

Floor lamps meie kodulehel

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *