Design trends, Inspiration

Euroluce 2023. 1. osa.

Euroluce 2023 Milano

Euroluce 2023, valgusest sai taas Disaininäituse staar

Avangardi ja innustuse, algvormide ja multifunktsionaalsete süsteemide: tehnoloogiad, disain ja elustiil kehastuvad valgustuses. Valgus muutub loomingu teenistuses disaini tööriistaks.

Euroluce 2023 Disaininäitus

Euroluce 2023 Disaininäitus

Loe ka: Jätkusuutlik areng valgustustööstuses (2023)

Salone del Mobile. Milano 2023 esitleb Euroluce valgustusnäitust. Üritus, mida korraldatakse kord kahe aasta tagant, on pühendatud nende innustusallikate otsingule, mis vaatlevad valgustust interjööridisainerite silme läbi. Rahvusvaheline valgustuse näitus tähistab sel aastal RhoFiera´s oma 31.sünnipäeva. Ning hõlmab pea rekordilist pinda enam kui 29 229 m2, jaotatuna 4 hämardatud paviljoniks  (9-11 ja 1-15) 315 eksponaadile, milledest 45 % väljaspool Itaaliat. Näituse uue maketi töötas välja Lombardini22.

Euroluce 2023 Disaininäitus

Euroluce 2023 Disaininäitus

Loe ka: 9 suunda valgustuses, mida hakkab 2023. aastal kõikjal nägema

Möödunud aastate salongide tulemustel ja külastajatevoo jaotamise hinnangul, on Euroluce näitusel uus ümar vorm. Taoliselt rajatakse sujuvam marsruut, kus on esile tõstetud kultuuriüritustele pühendatud alad. Põhitähelepanu on pühendatud külastajates parimate muljete loomisele, kes võivad jalutada paviljonides ning näha valgusdisaini esitletud vorme ja kontseptsioone, ühte nendest majandussektoritest, mis on viimastel aastatel saavutanud suurima arengu. Näitusel esitletud erinevate valgustite seas näevad külastajad otsekohe suurt pürgimust modulaarsusele, kompositsioonilisele vabadusele ja individuaalsusele, samuti terviklikumat lähenemist disainile, mis suudab kustutada dekoratiivse ja tehnilise valgustuse vahelist piiri.

Euroluce 2023 Disaininäitus

Euroluce 2023 Disaininäitus

Loe ka: Moodne valgus. 10 Manhattanil loodud trendi.

Skulptuurlooming on üheaegselt puhas ja täis mõtet, geomeetriliselt kokkuarvatud, samal ajal värvikas, poeetiline ning loodud looklevatest ja õrnalt ümbritsevatest liinidest: kaasahaarav keskkond elustub Euroluce´s, avamaks uusi tooteid ja innovatsioone, millede abil interpreteerivad brändid seda, kuidas inimesed muutuvad, võtavad üle uue käitumise ja eluviisi. Näitus on ka koht, kus võib tutvuda nägemuse ja inspiratsiooniga, ajendades disainereid kasutama valgust töövahendina loometeenistuses, pakkudes uusi kontseptsioone, mis tulevikus muudavad meie ettekujutust valgustitest kui sellistest.

Euroluce 2023 Disaininäitus

Euroluce 2023 Disaininäitus

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga