Näitan kõiki 2 tulemust

Laevalgustid

Otsite laelamp? Heledat ja lihtsate geomeetriliste kujunditega, et lagede kõrgust visuaalselt suurendada? Või muljetavaldava disainiga, et oma tuppa värvi ja mitmekülgsust lisada? E-poest lightconcept.ee leiate suure valiku laevalgusteid, laelambid ja lühtreid. Meil on palju laevalgustite mudeleid, mille hulgast on lihtne valida just endale sobiv! Erineva suuruse ja kujuga. Elu-, magamis-, vanni-, lastetoa või köögi jaoks. Sisseehitatud LED-valgusallikaga või traditsiooniliste lambipirnidega. Laevalgusti on õige valik madalate lagedega korterite ja väikeste ruumide jaoks.

Laelamp valimise hõlbustamiseks on meie kodulehel mitmed filtrid. Valgusteid saab filtreerida näiteks kulude, tootja ja lambipirnide arvu järgi.

Ärge muretsege, kui te ei leidnud õiget mudelit! Soovitame teil vaadata leheküljel „Kataloogid“ teile meelepäraste tootjate katalooge. Meil on tootjatega otsekontaktid ja saame pakkuda peaaegu iga mudelit, mida praegu toodetakse ja mis on kataloogis esitatud.😊

Kui olete valiku teinud, tellige julgelt oma lemmiklaevalgusti ja meie toimetame selle teile kohe kohale.

Kui laevalgusti või -lühter ei sobi teie interjööri, on teil võimalus valgusti 14 päeva jooksul tagastada. Valige ja tellige rõõmuga!

E-pood LightConcept pakub erinevate tootjate laevalguste, mitmesugustest materjalidest ja suures hinnavalikus.