Design trends, Inspiration

Kuu värv: valge. Valgustite kasutamine erinevates interjöörides

Room interior, modern home design with furniture.

Kuu värv: valge. Valgustite kasutamine erinevates interjöörides

Valge on klassikaline värv, mis annab ruumile avara ja puhta väljanägemise ning loob üldise atmosfääri. Siin on mõned näpunäited ja ideed erinevate valgete valgustite kasutamiseks erinevates interjöörides.

 

Valged valgustid toovad ruumi puhtust ja elegantsi, sobides suurepäraselt nii modernsetesse kui ka klassikalistesse interjööridesse. Need aitavad luua avarama ja kutsuvama õhkkonna, mis sobib ideaalselt nii igapäevasteks toimetusteks kui ka erilisteks sündmusteks. Valge värv annab võimaluse mängida valguse ja varjudega, tuues esile ruumi parimad omadused ning luues samal ajal rahustava ja inspireeriva keskkonna.

 

Laevalgustid:

900487 01

LightConcept

Laevalgustid on suurepärane valik elutoas, söögitoas või magamistoas, kuna need pakuvad üldvalgustust ja lisavad ruumile elegantsi. Valged laelambid annavad ruumile heleda ja õhulise aktsendi ning sobivad hästi olgu kaasaegse või skandinaavia stiiliga.

 

Seinavalgustid:

107365a.jpg

LightConcept

 

Valged seinavalgustid on praktilised ja mitmekülgsed, sobides suurepäraselt esikusse, koridori, magamistuppa või vannituppa. Need loovad pehme valguse, mis lisab ruumile mugavust ja hubasust, ning võivad ühtlasi olla ka pilkupüüdvad dekoratiivsed elemendid.

 

Põrandalambid:

105022a.jpg

LightConcept

Valgeid põrandalampe saab kasutada nii funktsionaalseks kui ka dekoratiivse valgustuseks. Need sobivad suurepäraselt lugemisnurkadesse, elutoa nurkadesse või kaasaegsetesse kontoritesse, andes ruumile stiilse ja kaasaegse ilme.

 

Laualambid:

AGNESE L 1300x1300

LightConcept

Valged laualambid on ideaalsed töölauale, öökapile või muudele mööbliesemetele. Need pakuvad lugemiseks, töötamiseks või hobidega tegelemiseks sobivat suunatud valgustust ning aitavad luua hubase atmosfääri.

 

Ripplambid:

39764 01

LightConcept

Valged ripplambid on suurepärane valik söögitoas, köögis või trepikojas, luues elegantse ja stiilse õhkkonna. Need pakuvad suunatud valgustust söögilaual või köögisaarel ning lisavad ruumile visuaalset huvitavust ja efekti.

 

Kokkuvõtteks:

 

Valged valgustid on mitmekülgsed ja stiilsed elemendid igas interjööris, luues heleda ja õhulise aktsendi ning lisades ruumile mugavust ja hubasust. Valige valged valgustid, mis sobivad ruumi sisekujundusega ja vastavad teie vajadustele, ning nautige põnevaid valguse ja atmosfääri loomise võimalusi oma kodus.

 

Loe ka:  Mida te teate Japandi stiilist?

Loe ka:  Valgustus lastetoas: Kuidas luua ideaalset valgustust väikelapse ja kooliealise jaoks

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga