Design trends, Inspiration

Modernne valgustus annab traditsioonilistele kodudele uue hingamise

riha 56133 8d g28021 2

Modernne valgustus annab traditsioonilistele kodudele uue hingamise

Traditsioonilise kodu õhkkonna värskendamine ei nõua alati ulatuslikku renoveerimist. Te ei pea alustama põrandate lammutamise või seinte mahakiskumisega. Mõnikord piisab uute moodsate valgustite paigaldamisest.

interior MOD133PL 06BS low

Maytoni MOD133PL-06BS – LightConcept

Valgustage oma kodu elegantsiga:

Strateegiliselt valitud kaasaegne valgustuslahendus võib põhjalikult muuta iga ruumi atmosfääri. Olgu selleks pilkupüüdev lühter, ülisuur kaasaegne rippvalgusti või muljetavaldav laelamp – õige lahendus võib valgustada teie kodu viisil, mida te kunagi ettegi ei kujutanud.

Mänguline elegants Bubble valgustitega:

Kaaluge mõju, mida tekitab mänguline Bubble lühter traditsiooniliselt kujundatud ruumis. See ainulaadne valgusti lisab kaasaegset hõngu muidu tavapärasesse keskkonda, pakkudes huvitavat kontrasti, mis püüab pilku.

riha 56135 9h g27320 2

Globo riha 56135-9h – LightConcept

Silmapaistev Bubble lühter:

Moodne Bubble lühter on silmapaistev sisustuselement, mis ühendab sujuvalt modernsuse ja elegantse võlu. See erinevates suurustes klaaskuulidest disainitud, messingist ja pronksist detailidega lühter õhkab võluvat elegantsi ning modernse stiili kombinatsiooni.

Metallist hoidikute naturaalsed ja soojad toonid loovad valgete seinte ja liistude taustal efektse kontrasti. Värvide mäng lisab ruumile sügavust ja visuaalset põnevust, täiustades suurepäraselt kalasabamustriga põrandapinda.

Väikese ruumi muutmine kaasaegsete rippvalgustitega:

Väiksemates kohtades nagu hubane hommikusööginurk või lapse magamistuba suudab kaasaegne rippvalgusti teha lausa imesid. Selle modernne disain muudab kiiresti ruumi olemust, täites selle trendika ja stiilse hõnguga.

Loft valgustid

Lussole – LightConcept

Kaasaegsed LED lambid iga nurga jaoks:

Ärge alahinnake kaasaegsete LED lampide mõjusust oma kodu valgustuses! Need efektsed ja energiatõhusad valgustid, sh laua- ja põrandalambid on saadaval erinevates stiilides, mitmekesistades mistahes ruumi ja vastates erinevatele maitsetele.

Järeldus: Värskendage oma kodu kaasaegse valgustusega:

Traditsioonilise kodu uuendamine ei pea olema hirmutav ettevõtmine. Lisades kaasaegseid valgusteid nagu lühtrid, rippvalgustid ja LED lambid, saavutate stiilse muutuse ilma tülikate renoveerimistöödetagi. Laske õigel valguslahendusel olla elegantse ja kaasaegse võlu võti teie armastatud eluruumides. Valgustage oma kodu uuel moel ja näete, millise ilu ja isikupära võib valgus luua!

caroline 67279 30 g28222 2

 Globo caroline 67279 – LightConcept

Loe ka:  Populaarne Rootsi valgustitootja Markslöjd – Skandinaavia valgustid teie interjööri

Loe ka:  Austria valgustitootja Eglo: kvaliteetvalgustid meie veebipoest

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga