Design trends, Inspiration

Uued suunad laevalgustites

SFERA S10 A 1 1300x1300

Uued suunad laevalgustites

Kas otsite uusi ja põnevaid viise oma kodu valgustamiseks? Vaadake lähemalt meie valikut uudseid potilambipõhiseid valgusteid, mis toovad teie ruumi särtsu ja isikupära. Olgu tegemist siis särava metalli, julgete värvide või unikaalsete kujunditega – meie valikus leidub midagi iga maitse ja stiili jaoks.

 

  1. Särav metall:

Metallist valmistatud laelambid on tänapäeva kodude kaunistamisel üha populaarsemaks muutumas. Nende helklev pind lisab ruumile elegantsi ja modernset sära. Valige kuldne, hõbedane või vaskne viimistlus, et muuta oma interjöör stiilseks ja pilkupüüdvaks.

  1. Julged värvid:

Kui otsite viise oma kodu elavdamiseks, siis proovige laelampe erksate ja ootamatute värvidega. Punane, sinine, roheline või isegi lilla – valik on teie! Need julged toonid toovad ruumi energiat ja isikupära ning muudavad selle tõeliselt atraktiivseks.

 

  1. Asümmeetrilised vormid:

Traditsioonilised sümmeetrilised laevalgustid võivad olla stiilsed, kuid proovige midagi uut ja huvitavat asümmeetriliste vormidega. Sellised lambid lisavad ruumile dünaamilisust ja omapära ning muudavad teie interjööri pilkupüüdvaks ja mänguliseks.

 

  1. Valgustavad klaasmullid:

Üks uuemaid trende laevalgustite maailmas on klaasmullid. Need unikaalsed lambid tekitavad ruumis võluva valgusemängu, kus valgus murdub läbi klaasmullide, luues kauni ja võluva atmosfääri. Sellised valgustid on suurepärased sisustuselemendid nii kaasaegsetesse kui ka traditsioonilistesse kodudesse.

 

  1. Massiivsed lambikuplid:

Kui soovite oma interjööri dramaatilisust ja luksuslikkust, siis valige massiivsete kuplitega laevalgustid. Need pälvivad ruumis kohe tähelepanu ning lisavad sellele kõrgust ja sügavust. Valige suuremõõtmelised lambid, et luua tõeliselt mõjus ja elegantne atmosfäär.

Olenemata sellest, millist stiili või disaini te eelistate – meie valikust leiate kindlasti midagi oma maitsele ja soovidele vastavat. Tutvuge meie laia valikuga juba täna ja avastage uusi võimalusi oma kodu valgustamiseks!

Loe ka:  Valgustus uuendustega kevades: Mis on uut valgustuses?

Loe ka:  Varsti on suvi: ülevaade välisvalgustitest

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga