Design trends, Inspiration

Italian lighting art: handmade colorful designer lamps

Ripplamp Regolo 081460S0 Italamp LightConcept

Italian lighting art: handmade colorful designer lamps

Itaalia disaini ja kunsti maailmakuulus maine väljendub kaunites valgustites, mille tootmisel on kasutatud käsitsi valmistatud värvilist klaasi. Need valgustid ei ole vaid funktsionaalsed valgusallikad, vaid ka kunstiteosed, mis lisavad interjöörile unikaalse elegantsi ja olemuse.

Ondaluce Jokey

Ondaluce Jokey

Itaalia disainerite loodud valgustid on midagi enamat kui üksnes valgusallikad. Need on tõelised kunstiteosed, mis on meisterdatud suure täpsuse ja hoolega. Käsitsi valmistatud klaasist valgustid kannavad endas disainerite kirge ja pühendumust. Nende loomisel on kasutatud mitmesuguseid tehnikaid, saavutamaks harukordseid värve, mustreid ja tekstuure.

Vaata here.

Iga valgusti on omaette kunstiteos, mis sümboliseerib Itaalia disainerite loovust ja oskusi. Olgu tegemist elegantselt kujundatud lühtri, kaasaegse seinavalgusti või hubase laua- ja põrandalambiga, iga detail on läbimõeldud ning muudab ruumi säravaks ning stiilseks.

GEA LUCE

GEA LUCE

Käsitööna valmistatud klaasvalgustitel on võime muuta ruumi atmosfääri. Valguse mäng klaasil loob ainulaadse valgusefekti, mis muudab ruumi eriliseks ja õdusaks. Klaasilt peegelduvad värvid loovad visuaalselt kauneid kontraste ning muudavad interjööri alati mitmekesiseks.

Vaata here.

Nende valgustite eripära ei seisne mitte ainult nende visuaalses ilus, vaid ka nende loomisloos, mis jutustab Itaalia rikkast kunstipärandist ja käsitöötraditsioonist. Iga valgusti on valmistatud hoole ja armastusega ning kannab endas disaineri vaimu ja lugu.

ACUSTICA

ACUSTICA

Kui soovite oma interjööri rikastada ehtsa kunstiga, siis Itaalia disainerite käsitööna valminud värvilised klaasvalgustid on selleks suurepärane valik. Need valgustid mitte ainult ei valgusta ruumi, vaid annavad sellele unikaalse elegantsi ning ehtsa kunstilise noodi. Te saate muuta oma kodu või äriruumi tõeliseks galeriiks, kus iga valgusti jutustab oma loo ja loob erakordse õhkkonna.

Vaata here.

Valgustipood Light Concept pakub suurt valikut kauneid Itaalia disainervalgusteid, mis on valminud käsitööna valmistatud värvilisest klaasist. Tutvuge meie valikuga meie kodulehel lightconcept.ee ning laske Itaalia valgustikunstil rikastada teie elu- ja tööruume.

GEA LUCE

GEA LUCE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *