Design trends, Inspiration

Maytoni uued kollektsioonid

Origami int

Maytoni uued kollektsioonid

Tere kõigile valgustite entusiastidele! Täna tutvustame teile ühte maailma juhtivat valgustite tootjat Maytonit ja kolme ta uut kollektsiooni Okno, Orlo ja Origami. Maytoni on tuntud oma kvaliteetsete ja stiilsete valgustite poolest. Ka ta uued kollektsioonid on tõelised meistriteosed, mis lisavad igale interjöörile elegantsi.

 

Okno int

Okno 

Okno – valgus läbi akna

Maytoni Okno kollektsioon on inspireeritud akendest ja valguse mängust, mis meie kodusid täidab. Need valgustid on disainitud toomaks ruumi soojust ja hubasust. Kompaktne ja energiasäästliku LED-lahendusega süvistatav valgusti Okno sobib siseruumides kasutamiseks. Tänu oma kõrgele niiskuskindlusele IP44 kõlbab valgusti kasutamiseks ka niiskevõitu ruumides. Valige kas ümar või kandiline valgusti võimsusega 24W, 18W või 12W. Ruumi kujundamist muudab lihtsamaks valgusti kerge paigaldamine ja mitmekülgne värvivalik. Okno kollektsiooni valgustid on valmistatud kvaliteetsest materjalist, mis lisab teie interjöörile uudse ja minimalistlik olemuse.

 

Orlo int

Orlo 

Orlo – loomulik elegants

Maytoni Orlo kollektsioon toob esile looduse ilu ja veetlevust. Need valgustid on inspireeritud loodusest ja nende disain peegeldab endas loomulikku harmooniat.

Orlo sarja LED rippvalgustid sobivad suurepäraselt nii klassikalisse kui ka moodsasse interjööri. Lampide eripära seisneb kuplil olevas akrüülrõngas, millest läbikumav valgus näeb välja justkui halo. Lambi matt hajuti heidab pinnale pehmeid valgusvihke.

Origami

Origami

Origami – kunst lihtsuses

Maytoni Origami kollektsioon on tõeline kunstiteos, kus kohtuvad lihtsus ja rafineeritus. Olles inspireeritud origamikunstist on nende valgustite disain minimalistlik, kuid samas ka väga uudne. Origami kollektsiooni rippvalgustid sobivad suurepäraselt uudsetesse interjööridesse, muutes need eriti võluvateks.

Mudeli proportsioonid ning õhukesed ja kõrged metallprofiilid jätavad mulje, nagu õhus hõljuks inimkäega valmistatud paberkuju.

Kõiki lambi elemente saab ringi liigutada. Neid saab avada suurendamaks valgustatavat ala, või osi üksteisele lähemale nihutades kokku panna. Disainer annab kasutajale vabaduse määrata ise lambi lõplik välimus ja näidata oma kujutlusvõimet.

Orlo int2

Orlo 

Maytoni valgustite uued kollektsioonid Okno, Orlo ja Origami on hiilgav kingitus kõigile, kes hindavad kvaliteeti, stiili ja disaini. Iga valgusti on hoolikalt disainitud toomaks teie koju või kontorisse ainulaadseid valgustuslahendusi. Maytoni pühendumus kvaliteedile ja innovatsioonile muudab nad üheks parimaks valikuks valgustusmaailmas. Ärge jätke võimalust kasutamata ning rikastage oma interjööri elegantsete ja kaunite Maytoni valgustite uute kollektsioonidega!

Valgustipood Light Concept pakub suurt valikut disainervalgusteid. Tutvuge meie valikuga meie kodulehel lightconcept.ee ning laske valgustikunstil rikastada teie elu- ja tööruume.

Read also:   Maytoni: viige oma kodu sisekujundus uuele tasemele

Read also:   GLOBO ‒ Euroopa juhtiv valgustite müüja

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *