Decoration

Laevalgustid elutoas – 15 nõuannet. 1. osa.

AMBIENTE 2 MOD VERSALLES

Laevalgustid elutoas – 15 nõuannet. 1. osa.

Need elutoa laevalgustuse ideed võivad teile inspiratsiooni pakkuda!

Elutoa laevalgustiks tuleb valida selline lahendus, et esiteks oleks see välimuselt atraktiivne ja pilkupüüdev ning teiseks täidaks oma põhifunktsiooni – valgustaks ruumi, mida kasutavad kõik pereliikmed iga päev.

Elutoa laelamp on üldjuhul korteri suurim ja atraktiivseim valgusallikas. On oluline, et laelamp pakuks head valgustust, kuid oluline on seegi, et see täiendaks teie elutoa kujundusideed.

Selles artiklis on Light Concepti spetsialistid kogunud ideid elutoa laevalgustitega seoses, mis lisavad teie laele eripära. Lisaks leiate siit sisekujundajate nõuandeid, mis aitavad teil teha õige valiku.

LAELAMPIDE IDEID ELUTUPPA

Alates rafineeritud lühtritest ja lõpetades lihtsate stiilsete rippvalgustitega – oleme leidnud mõne tõeliselt inspireeriva ideenäite elutoa valgustusest, millest tekivad muljetavaldavad kujunduselemendid.

Kuid ärge piirduge ainult laevalgustiga – ühendage interjööris laevalgustid seinalampide, põrandalampide ja muude aktsentvalgustitega, et tekitada ruumis valgus eri tasapindadel.

  1. KAUNISTAGE LAGE

Laelampide ideedega võib vallatult katsetada. Näiteks asetage elutoa lakke valgusti, mis sarnaneb hinnalisele ehtele. Kui sellesse tuppa kogunevad glamuursed külalised, siis miks ei võiks ehteks muutuda ka laelamp?

Proovige seda valgustit mAhtrast.

Selline laelamp võib olla osa väikese elutoa valgustusideest, kui ruumi laed on piisavalt kõrged.

7355 7355 AMBIENTE

7355 7355 AMBIENTE

  1. KASUTAGE KANGAST

Looge mulje, valides oma elutoa valgustuse planeerimisel laelambi kangast vari.

Näiteks see Trio-lighting valgusti.

Trio Hotel 6314

Trio Hotel 6314

  1. LOOGE KESKKOND

Kasutage elutoa laevalgustuse ideid, et luua ruumis hubane õhkkond. Need Maytoni funktsionaalsed ja dekoratiivsed lambid loovad õhkkonda sooja kuma. Maksimaalse efekti saavutamiseks kasutage neid ükshaaval, eraldi või siis mitut korraga.

Valgusti, rippvalgusti, ripplamp Antic MOD302PL-01. Maytoni Saksamaa. Pirni tüüp: 1*E14, max. 40W, komplekt ei sisalda pirni; Diameter  – 10 cm; kõrgus:  40 - 187 cm. 

Ripplamp Antic MOD302PL-01. Maytoni Saksamaa

  1. MUUDA ELUTOA LAEVALGUSTID MÄRKAMATUKS

Looge kombinatsioon märkamatutest laevalgustitest ja eredatest seinalampidest. Seinalambist saagu dekoratiivne element ja praktilised laeprožektorid vastutavad otseselt valgustuse eest. See on strateegia, mis võib hästi toimida majades, kus laed pole väga kõrged. Kuid ärge unustage oma plaanides arvesse võtta sellise valgustuse paigaldamise kulusid.

  1. RÕHUASETUS LAELE

Täiendage lae dekoori, kasutage lambi ümber asuvat pistikupesa ja dekoratiivliistu otse laes. Selle kujundusega sobitub laelamp väga hästi. Sellise keeruka laekujundusega on vaja, et lambi ilme oleks lakooniline, seetõttu valisime nüüdisaegse valgusti.

maytoni lühter valge kuld

  1. LOOGE ÜLLATUSKUJUNDUS

Elutoa laevalgustis on hea võimalus ühendada klassika ja tänapäev, tekitada interjööri mingi üllatus. Näiteks nüüdisaegses stiilis Art déco chandelier või klassikalise disainiga ülitrendikas laelamp.

LED Luhter Maytoni MOD016PL L75MG3K LightConcept Interioor

LED Luhter Maytoni LightConcept Interioor

  1. ÄRGE TAKERDUGE PISIASJADESSE

Praegu pole aeg olla tagasihoidlik – suured vormid on üks elutoa peamisi valgustustrende. Näiteks suur lamp, mis võtab parajalt ruumi ja jätab tõeliselt tugeva mulje. Loomulikult ei sobi selliste mõõtmetega valgustid elutoa laevalgustiks kompaktsesse ruumi, kuid mastaabitundega saab mängida igas toas olenemata suurusest.

309800432 Baron

309800432 Baron

  1. VALIGE RIPPVALGUSTI, MIS RÄÄGIB ISE ENDA EEST

Rippvalgustid ei lähe enam ammu moest. Ainulaadne eristuva disaini näide jääb teie elutuppa pikaks ajaks. Suurejoonelised rippvalgustid on elutoa kujundamisel üha levinumad. Sisekujundajatele meeldivad need nn ohoo-aspekti tõttu. Proovige ja soetage endalegi eristuva disainiga laelamp!

Diablo 144521 M

Diablo 144521 M

Jätkub

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *