Decoration, Inspiration

Laualambid, mis suudavad teie interjööri oluliselt täiustada

interior MOD043TL 02CH 1 low

Laualambid, mis suudavad teie interjööri oluliselt täiustada

Korralik koduvalgustus ei lõpe ainult õnnestunult valitud laevalgustiga, olgu selleks kas või luksuslik lühter või ülioriginaalne rippvalgusti. Lauavalgustid on peen ja tõhus valguslahendus, mis täiendab ja rikastab teie interjööri. Neid saab paigutada töölauale, kamina kohale, voodi äärde ja diivanilauale, kuid neid ei hakka olema kunagi liiga palju. Laske LightConcepti ekspertidel anda teile mõningaid laualampide ideid, mis inspireerivad teid põnevate muudatuste tegemiseks.

Read also: Õige põrandalamp

interrior RC247 TL 01 R low

Maytoni laualamp

Metalli tagasitulek

Väärispronksist või messingist valmistatud metalldetailid ei tundu sugugi olevat moest läinud, kuid nüüd toimub nende materjalide uus lahtimõtestamine. Kombineerige neid moodsate plafoonide või klassikaga ja teie interjöör saab uue nüüdisaegse või elegantse ilme.

 

 

 

 

740116 Atom table lamp amber LIFESTYLE

Atom laualamp amber 

Geomeetrilised vormid

Tutvuge lauavalgustite erinevate vormidega ja vaadake neid erinevate nurkade alt. Lõppude lõpuks võib selline pilk geomeetrilise vormiga laualambile avada olenevalt vaatenurgast uusi tahke. Lisage erksaid detaile ja teie käsutuses on interjööri unustamatu objekt.

 

 

 

Kodukontori individuaalsed tunnusjooned

Viimastel aastatel veedavad paljud inimesed kontoris käimise asemel üha rohkem aega kodust töötades. Seetõttu on töölauast saanud koht, mille ääres veedame pikki tunde. Ja selle peal kulub õige laualamp enim marjaks ära. Võite minna täispangale ja mõelda enda jaoks välja midagi ülimalt originaalset, mitte ainult pragmaatilist. Miskit nüüdisaegse välimusega, kuid luksusliku varjundiga.

Anemon 400536 410507 420525 M1

Anemon Belid laualambid


interior Z014TL 01G 1 low

Maytoni laualambid

Laualamp? Selle võtaks kaasa

Kui naasta uude reaalsusesse – kodus olles tekib vahel soov interjööri veidi muuta või kohandada seda vastavalt oma hetkevajadustele ja -soovidele. Ostke lauavalgusti, mida on lihtne eri kohtade vahel teisaldada. Siis võib teie omaette nurgake olla kõikjal, kus aga soovite.

 

 

 

 

Lisage värve

Miski ei elavda interjööri nagu ergas värv või silmatorkav muster. Kui lisate erksa lauavalgusti, toote oma ruumi silmatorkava ja muljetavaldava detaili. Nii kontoris kui ka magamistoas tekitab väike erksavärviline pintslitõmme ainult rõõmu, ilma et see rikuks interjööri üldist harmooniat.

743292 Bubbles table lamp amber LIFESTYLE2

Bubbles laualamp amber 


743278 Bubbles table lamp green LIFESTYLE2

Bubbles laualamp green 

Neid ja teisi ideid oma kodu jaoks saate ellu viia, kui külastate meie e-poodi.

Table lamps meie kodulehel

Read also: Kuidas luua kodus meeldiv valgustus

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *