Decoration

Valgustid? Ostke meilt.

Valencia 320736 M1

Davinci valge rippvalgusti interjoor

Valgusteid müüvad kõik: mööblikauplused; suured internetiplatvormid, kust  võib leida mis tahes valdkonna tooteid

 termomeetrist autoni; väikesed majapidamiskauplused; spetsialiseeritud kauplused, mis müüvad tuhandeid valgusteid. Aga miks kutsume me siis üles valgustit ostma just meie e-poest?

Proovime selgusele jõuda. Meie valgustite kauplus ei ole väga suur ega ka väga väike, meil on ainult kaks töötajat, mistõttu oleme kõik valgustid, mida meie kodulehel näete, ise välja valinud. Oleme teinud seda spetsiaalselt teie jaoks. Me ei laadinud oma e-poodi tooteid üles tabelite ja failide abil, vaid paigutasime sinna käsitsi just need valgustid, mida pidasime teie tähelepanu vääriliseks. Oleme läbi vaadanud kümneid paljude tootjate valgustikatalooge ning valinud välja need valgustid, mis  meeldivad meile ja vastavad tänapäeva turu nõuetele.

Need valgustid on

– moodsad,

– ohutud,

– originaalsed,

–  neil on suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe.

Kas teil on klassikalises stiilis korter?  Meie kodulehelt leiate selles stiilis chandeliers, põrandalampe and seinalampe.

Lühter, lauavalgusti. Grace. 10 pirni E14, max 60W. Läbimõõt 85 cm. Kõrgus 84 - 124 cm.

Kas teil on loft-stiilis stuudio? See on meie trump, meie superjõud, meie veebilehelt leiate mitmesuguseid selles stiilis valgusteid.

Kas peate kujundama restorani, baari või hotelli fuajeed? Pöörduge meie poole, meie arvel on mitu sellist projekti. Need püüavad pilku oma originaalsuse ja tänapäevaste valguslahendustega.

valgustid restoranides

Madalad laed? Ostke meilt siinivalgustid, need ei võta palju ruumi ja annavad nii palju valgust, kui just teile vaja on. Aga kui palju on vaja? Pöörduge LightConcepti valgustite e-poe poole ja me aitame teil välja arvutada teie vajadustele vastava valgustuse.

Kõrged laed, ruumi tsoneerimise vajadus? Meil on rippvalgustid, mis sobivad selleks ideaalselt.

LED rippvalgusti Solen MOD073CL-L16B3K. Maytoni Saksamaa.  Pirni tüüp: LED 13W; Materjalid: klaas, metall. Diameter  – 50 cm; kõrgus:  82 - 170 cm. Valgusvoog: 450 Lm. Värvitemperatuur: 3000 K. Interjöör

Lastetuba? Koolilapse tuba? Ostke meie e-poest seina- või laualamp.

Pirnid on läbi põlenud? Tulge LightConcepti, meilt leiate nii vintage-stiilis Edisoni lampe kui ka tänapäevaseid erineva võimsusega säästupirne.

Pinglaed, pildiga niši valgustus? Meie lehelt leiate LED-ribad ja kõik nende tarvikud.

led ribad

Nagu näete, on meil vastused kõigile valgustusega seotud küsimustele. Külastage meie valgustite e-poodi! Ja ärge laske end heidutada sellest, et meil pole müügisalongi. Kui meilt ostetud valgusti teile  mingil põhjusel ei sobi, saate selle tagastada 14 päeva jooksul. Hoidke ainult originaalpakend alles! Tõenäoliselt läheb seda valgustit kellelgi teisel vaja.

Otsige, valige, võrrelge, võtke meiega ühendust, kui teil on valgusti valiku kohta  küsimusi,  ja ootame teid meie e-poodi Lightconcept.ee ostlema!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *