Näitan 1–24 tulemust 211-st

LED lambid

Tänapäeval on LED-lambid kõige vastupidavamad, stabiilsemad ja energiasäästlikumad valgusallikad. Kahtlemata on neil oma plussid ja miinused, kuid plussid on kindlasti ülekaalus. Seni pole maailmas loodud midagi uut, mis ületaks tõhususe ja mugavuse poolest LED-lampe. Lambipirnide energiatõhusus on tarbitava võimsuse ja valgusvoo suhe. Lihtsamalt öeldes – kui palju maksate elektri eest ja kui palju saate tegelikku valgust. Seega on valgusdioodlampide kasutamine praegu kõige tulusam.

Lisaks, kui rääkida LED-lampidest, siis on oluline teada, et nüüdisaegseid LED-pirne saab osta igasuguse värvitemperatuuriga. Õige värvitemperatuuri valimise olulisuse kohta lugege meie artiklist. Kui päevavalgulambid oma külma varjundi ja virvenduse tõttu väsitavad silmi kiiresti, siis LED-lampidel sellist puudust ei ole. Ja armastatud hõõglambid, mis annavad sooja valgust, ei suuda tööea ja valgusvõimsuse poolest LED-lampidega võistelda.

LED-lampe saab valida igasuguses heledas toonis, need ei virvenda ega ärrita silmi ning neil on pikk kasutusiga. Ning elektriarved ei ole nõnda hirmutavad.

LED-lampide eelised:

  • vähene energiatarve – keskmiselt kaheksa korda vähem kui hõõglampidel;
  • pikk kasutusiga – toimivad 25-30 korda kauem kui hõõglambid;
  • peaaegu ei kuumene, ohutu kasutada;
  • suur kiirgusvärvide spekter;
  • stabiilne valgustuse heledus toitepinge kõikumise korral.

LEDid sobivad ideaalselt lühtritesse ja seinalampidesse, laualampidesse ja põrandalampidesse.

Valgusdioodlambid on tavapäraste lampidega võrreldes põhimõtteliselt uus valgustuslahendus. Sellistele valgusallikatele ülemineku majanduslik kasu on vägagi tuntav.

Poel LightConcept pakub teile meeleldi laias valikus LED-lampe. Meilt saate tellida igasuguses koguses lambipirne ja saada vajalikku nõu nende kasutamise kohta. Meil on kiire ja soodne kohaletoimetamine, samuti on võimalik kaubale ise järele tulla meie lattu. Võtke ühendust meie poega ja valgustage oma kodu kvaliteetsete elektriseadmetega!

LED pirnid. Kaubamärgid: