Näitan 1–24 tulemust 136-st

Rippvalgustid

Rippvalgustid on suurepärane valik kõrgete lagedega ruumide või konkreetsele alale suunatud valguse puhul, näiteks baarileti, köögilaua või einestamisala kohale.

E-poes lightconcept.ee saate valida erineva kujuga ja nii ühele kui ka enamale pirnile sobivate rippvalgustite vahel. Rippvalgustid, mille pikkust saab reguleerida trosside, dekoratiivsete kettide ja peenete riputitega.

Meie rippvalgustites kasutatakse mitmesuguseid valgusallikaid: sisseehitatud LED-id ning energiasäästlikud või erineva kuju ja stiiliga dekoratiivsed pirnid.

Meie e-poes on klaasist, metallist, tekstiilist, puidust ja moodsatest kunstmaterjalidest valmistatud rippvalgusteid.

Tutvuge meie kodulehel esitatud kataloogidega, kust leiate suure valiku erinevas stiilis rippvalgusteid, klassikalistest toodetest ultramoodsateni. Samuti on võimalik leida iga eelarve jaoks sobiv rippvalgusti.

Lisasime iga laevalgusti ja lühtri juurde võimalikult palju fotosid ning teavet selle omaduste ja mõõtmete kohta. Iga valgusti juurest leiate üksikasjaliku kirjelduse ja põhimõõtmetega tabeli.

Leidke endale sobiv rippvalgusti kööki, laste- või elutuppa!

Rippvalgusti on originaalne lahendus ka teie äripindade – baarid, restoranid, hotellide fuajeed – valgustamiseks.

Kiire kohaletoimetamine, tagastamise ja vahetamise võimalus.

Light Concept pakub erinevate tootjate rippvalguste, mitmesugustest materjalidest ja suures hinnavalikus. Mittesobiva lambi saab tagastada originaalpakendis 14 päeva jooksul alates ostukuupäevast. Kauba saab kätte kulleriga kohaletoimetamise teenusena või tulles ise järele meie lattu.