Näitan 1–24 tulemust 63-st

LED valgustid

LED-valgustid, mille leiate e-poe LightConcept lehtedelt, on parimad näited seda tüüpi elektriseadmetest, mida on Euroopast võimalik soetada.

Esimesed LED-valgustite mudelid ilmusid juba eelmisel sajandil, kuid tänapäeval on nende populaarsus ja ulatuslik kasutus tunduvalt kasvanud.

LED-valgusti on samal ajal nii dekoratiivtoode, mis kaunistab eluaseme interjööri, kui ka olemuselt valgusallikas. LED-valgusti ostmise järel ei pea te enam mõtlema lambipirni vahetamisele. Toode teenib teid palju aastaid oma esialgsel kujul ja valgustuse püsivalt kõrge kvaliteediga.

LED-valgustid. Peamised eelised.

  • Madal energiatarbimise tase.

LED-lampidega varustatud valgustid tarbivad võrreldes muude valgusallikatega kuni 8 korda vähem elektrienergiat.

  • Ligitõmbav välisilme.

Nüüdisaegsed LED-lambid äratavad tähelepanu oma vormide ja mõõtmete mitmekesisuse poolest.

  • Pikaajaline kasutusiga.

Ilma valguskvaliteeti kaotamata suudavad LED-lambid valgustada kuni sada tuhat tundi, mis ületab hõõglampide suutlikkust ligikaudu 100 korda.

  • Kasutusmugavus ja -lihtsus.

LED-valgustite paigaldamiseks ei ole vaja täiendavat spetsiaalset varustust, samuti puudub tehnohoolduse korraldamise vajadus.

  • Võimalus juhtida valguskiirguse omadusi.

Paljud nüüdisaegsete LED-valgustite mudelid on varustatud erinevate regulaatorite ja anduritega, mis võimaldavad muuta valgusvoo temperatuuri ja intensiivsust, samuti reguleerida valguse kirkust ja suunda. Samas on RGB valgusdioodid dekoratiivse valgustuse jaoks parim lahendus, sest nende abil saab luua mis tahes spektri värvi valgustuse ja muuta selle spetsiaalse regulaatori abil enda soovidele vastavaks

  • Valguse kvaliteet.

LED-valgustite valgusvoogei pulseeri, selles puuduvad infrapuna- ja ultraviolettkiired, see võib täiesti olla võimalikult lähedane loomulikule päevavalgusele.

  • Vastupidavus negatiivsetele mõjudele.

LED-valgustid toimivad stabiilselt isegi pingekõikumiste korral ja vibratsiooni olemasolul igasugustes kliimatingimustes.

  • Ohutus kasutamise ajal ja järel.

LED-valgustite komponentides ei sisaldu mürgiseid ja ohtlikke aineid, nende kasutamine on absoluutselt ohutu. Need on tule- ja keskkonnaohutud. Ei lähe kasutamise ajal kuumaks. Pärast kasutusaega saab need kasutuselt kõrvaldada ilma eritingimusi järgimata.

Tutvuge LED-valgustite valikuga e-poes LightConcept ja soetage need soodsa hinnaga. Meie kaupluse kataloog sisaldab efektiivseid ja töökindlaid mudeleid, millel on pikk kasutusiga ja suurepärased tehnilised omadused.