Toodete valimine

Kõigepealt valige välja Teile meeldivad tooted ja lisage need korvi. Et saada valitud valgustist võimalikult hea ülevaade, pöörake tähelepanu selle juures toodud andmetele: mõõtmed, kirjeldus, tehnilised andmed ja muu kasulik teave.

Mõnede toodete juurde pakutakse kaasnevaid tooteid. Need võivad olla Teie poolt valituga samasse seeriasse kuuluvad valgustid teise kinnitussüsteemi või valgusallikate arvuga, aga ka valitud toote jaoks sobivad valgusallikad.

Iga valgusti valimisel väidatakse automaatselt selle hinda. Lisage valitud tooted korvi. Soovitame valgusti valimisel valida kohe ka selle jaoks sobivad valgusallikad. Kui pirnid on juba valgusti komplektis, siis on see ära märgitud.

Tarne

Me kasutame toodete Teieni toimetamiseks kullerfirma DPD teenuseid – nende töö on usaldusväärne ja taskukohase hinnaga. Tellitud valgusti on võimalik kätte saada ka meie laost: AMV Logistics, Sinikivi tee 11, 75306 Rae vald, Harjumaa.

Palun kontrollige valgustite kättesaamisel, millises seisundis need on. Kui toode on mingil põhjusel transpordi käigus kahjustada saanud, siis dokumenteerige see kulleri juuresolekul ja teatage esimesel võimalusel telefonitsi või e-postiga ka meile. Vastasel juhul on meil väga keeruline võimalikke pretensioone lahendada. Kui ostate tooteid rohkem kui 300 euro eest, siis on tarne tasuta.

Privaatsus ja turvalisus

Ostud e-poes www.lightconcept.ee on turvalised. Pakume Teile soodsat ja mugavat ostukeskkonda ja oleme Teile usaldusväärseks partneriks. Klientide privaatsus ja turvalisus on meile väga olulised. Klientide andmeid ei anta kolmandatele isikutele, välja arvatud tellimuse täitmiseks või seadusega ettenähtud juhtudel. Teil on õigus nõuda oma andmete kustutamist firma Light Concept andmebaasist.

Registreerimine ja maksmine

Toote saatekulud sõltuvad selle kaalust ja mõõtmetest, aga reeglina jääb see vahemikku 5-8 eurot. Kui Te ei soovi transpordi eest maksta, siis tellitud valgusti on võimalik kätte saada ka meie laost: AMV Logistics, Sinikivi tee 11, 75306 Rae vald, Harjumaa.

Tellimuse vormistamiseks ja selle eest tasumiseks tuleb jätkata osaga „Maksma“. Edasisteks toiminguteks võite meie veebilehel registreeruda, aga võite ostu ka külalisena sooritada. Täitke registreerumisel kõik märgitud väljad õigesti ja valige Teile sobiv kasutajanimi. Kontrollige kindlasti üle, kas aadress ja kontaktandmed said õigesti sisestatud, muidu võivad tekkida probleemid toodete õigeaegse kohaletoimetamisega.

Kui Teil mingil põhjusel ei õnnestu registreeruda ja/või tarneaadressi väljadeni jõuda, siis võtke meiega ühendust. Saate tellimuse ka e-postiga teha, saates selle aadressile lightconcept@lightconcept.ee. Kui oleme tellimuse kätte saanud, siis saadame Teie e-posti aadressile kirja tellimuskinnitusega.

Tellimuse vormistamisel saate valida kahe makseviisi vahel: a) võite maksta toodete eest internetipanga kaudu kohe või b) võite maksta ettemaksuarve alusel, mille saadame Teile 24 tunni jooksul pdf-formaadis. Juhime Teie tähelepanu sellele, et tarneaega hakatakse arvestama alates tellimuse eest makstud summa laekumisest meie kontole. Kui otsustasite internetipanga kaudu maksta, siis pärast makse tegemist klõpsake kindlasti nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Garantii ja asendamine

Kõigile toodete kehtib garantii 1 aasta. Õigel kasutamisel on toodete tööiga vähemalt 8 aastat. Garantiikinnituseks on väljastatud arve. Garantii ei laiene valgusallikatele.

Kui leiate ostetud tootel defekti, siis asendame toote tasuta.

Praaktoote asendamisel ei pea Te teistkordselt saatekulusid tasuma. Praaktoote tagastamisel kompenseeritakse Teile kogu summa, kaasa arvatud saatekulud.

Kui toode Teile mingil põhjusel ei sobi, saate selle 14 päeva jooksul tagastada. Valgusti peab olema kahjustusteta ja originaalpakendis! Tagastame Teile raha 14 päeva jooksul pärast seda, kui oleme toote oma laos vastu võtnud. Toote tagastamisel kompenseeritakse Teile toote eest tasutud summa miinus saatekulud ja kulleri teistkordse väljasõidu kulud, kes toote kaasa viib. Toote väljavahetamisel maksate samuti kulleri teistkordse väljasõidu eest ning tagastatava ja uue toote hinnavahe.

Müüja õigused ja kohustused

Lightconcept.ee võib käesolevates juhistes ilma Ostjat täiendavalt teavitamata muudatusi teha, muutes veebilehel kuvatavat teavet.

Eritingimused

Pakume soodsamaid eritingimusi sisekujundajatele ja projekteerijatele. Samuti paneme oma veebilehele meeleldi üles viited Teie projektidele. Lähema teabe saamiseks pöörduge aadressil: lightconcept@lightconcept.ee või telefonil: +372 58539035.

Kontakt

Kõigi tekkivate probleemidega võite pöörduda meie infotelefonile 58539035 (kell 10:00 kuni 18:00) või meie e-posti aadressile: info@lightconcept.ee

Light Concept OÜ
J.Vilmsi 22-40, Tallinn 10126, Eesti
Reg. nr 12770625
KMKR EE101794516