Näitan 1–24 tulemust 59-st

Kui otsite moodsat, dekoratiivset või funktsionaalset lühtrit, siis olete leidnud õige valgustipoe!

E-poest lightconcept.ee leiate erinevaid lühtreid ning ripp- ja laevalgusteid, mis sobivad korterisse, majja, kontorisse, restorani ja muudesse ruumidesse. Meie kollektsioonis on tuntud Euroopa tootjate valgustid Saksamaalt, Rootsist, Taanist, Hispaaniast, Itaaliast ja Poolast! Lühtrite ja valgustite tootjate hulgast leiate sellised nimed nagu Trio, Faro, SLV, Markslöjd, Maytoni, MaxLight, Halo Brands, OneLight, SuperLiving, Lucide, DeMarkt, Lussole ja paljud teised.

Meie poes on suurim valik lühtreid ja laevalgusteid, mille hulgast leiab igaüks just enda maitsele ja disainitava ruumi kujundusele vastava toote. Laelühtrid on sobiv lahendus madalatesse ruumidesse. Rippvalgustid ja -lühtrid on efektne lahendus mitmesse ruumi, kus rõhuasetus on õhus hõljuval eredal disainielemendil.

Hõlbustamaks teie valikut, oleme püüdnud lisada iga lühtri ja laevalgusti juurde palju fotosid ja tehnilist teavet, et saaksite tootest täieliku pildi! Kutsume teid kohe oma unistuste lühtrit valima.

Meeldivaks täienduseks on tasuta konsultatsioon meie spetsialistidega, abi valgustuse võimsuse arvutamisel ja kiire kohaletoimetamine DPD-ga.

Me pakume erinevate tootjate lühtre, mitmesugustest materjalidest ja suures hinnavalikus. Mittesobiva lambi saab tagastada originaalpakendis 14 päeva jooksul alates ostukuupäevast. Kauba saab kätte kulleriga kohaletoimetamise teenusena või tulles ise järele meie lattu.