Näitan kõiki 17 tulemust

RUSH-TRL-R65575102

36.60
Kuumakse al. 6.22

RACER-TRL-R65555102

40.60
Kuumakse al. 6.90

RACER-TRL-R65553102

30.90
Kuumakse al. 5.25

NEON-TRL-R65585100

49.50
Kuumakse al. 8.42

NEON-TRL-R65583100

36.60
Kuumakse al. 6.22

LED Ribad

Möödas on ajad, mil LED-ribadega valgustamine paistis millegi eksootilisena ning igapäevaeluks ja koduseks kasutamiseks sobimatuna. Praegu kasutavad tuhanded inimesed LED-ribasid oma kodudes, autodes, suvilates ja mujal. LightConcepti kodulehel pakume erinevaid võimalusi LED-ribade kasutamiseks.

LED-riba abil saab teha ruumi isegi peamise laevalgustuse. Valgusallikas peidetakse nišši ja sealt lihtsalt tuleb valgusvoog läbi. Seega pole vaja kasutada isegi lühtreid ega muid rippvalgusteid, mis madala lagedega ruumides sageli ruumi ära söövad.

Mitmetasandiliste lagede puhul saab luua kombineeritud valgustust, ühendades LED-ribade ja lae- või rippvalgustite kasutusvõimaluse.

LED-ribasid saab kasutada dekoratiivvalgustuseks. Selleks rakendatakse nii ühevärvilisi kui ka mitmevärvilisi ribasid.

Vapustava efekti saab luua, kui kasutada LED-ribasid oonükspaneelide lausvalguseks, neid tarbitakse laialdaselt hotellide, restoranide ja kontorite dekoratiivseks viimistlemiseks.

Pinglage ​​saab samuti täielikult LED-riba abil valgustada. See loob ruumi laienemise ja lae kõrguse suurenemise efekti.

Lisaks valgustavad LED-ribad töökohti. See võib olla tööpind köögis või tööpink garaažis. Selline valgustus on väga praktiline, ei ärrita silmi ja on suunatud täpselt sinna, kuhu vaja.

Tänapäeval on moodsaks LED-ribade kasutusviisiks saanud ka kardinavalgustus. Riba on diskreetselt karniisi taha paigaldatud ja valgus lihtsalt valgub üle kardinate pinna. Niisuguse tehnika abil saab kodus luua väga huvitava dekoratiivse lisa.

Samuti kasutatakse LED-ribasid garderoobide valgustamiseks nii väljast kui ka seest. Ja ka põrandaliistude valgustamiseks. Lisaks valgustatakse LED-ribade abil peegleid, raamaturiiuleid, baarilette ja isegi voodeid.

Nagu näha, on LED-ribade kasutusvõimalusi väga palju. Ja LightConcepti valgustite e-poest leiab müügilt nii LED-ribasid endid kui ka arvukalt nende tarvikuid.