Design trends, Inspiration

10 kaasaegset sisevalgustustrendi, mis sobivad täiuslikult teie kodu kaasaegse ilmega – 1. osa

Diablo Familj M 001

10 kaasaegset sisevalgustustrendi, mis sobivad täiuslikult teie kodu kaasaegse ilmega – 1. osa

Tänapäeval otsivad paljud uusimaid ja kõrgtehnoloogilisemaid valgustuslahendusi, et anda oma kodule kaasaegne ja pilkupüüdev välimus. Siin on kümme trendikat stiili, mis pakuvad erinevaid võimalusi kaasaegse kodu valgustamiseks uusima LED-tehnoloogiaga.

 

  1. Valguse toomine interjööri

Kaasaegsed valgustuslahendused pakuvad igasse interjööri soovitud valgust ja elegantsi. Olgu tegemist traditsiooniliste seinavalgustite või stiilsete ripatsitega – igaüks leiab valikust kindlasti midagi, mis sobib tema maitsega. Uusim LED-tehnoloogia võimaldab nautida eredat valgustust, tagades ühtlasi energiasäästlikkuse.

Neid kaunistusi saab paigaldada nii lakke kui ka akendesse, et pakkuda pehmet valgustust. Võite valgust intensiivistada dekoratiivsete seinalampide ja peeglitega, et luua õhuline õhkkond.

Modern dining room interior with stylish furniture

LightConcept

  1. Peente detailide eelistamine

Julgemate värvide asemel võite valida peenemad toonid, näiteks puidust varjud või rahuliku teali. Oluline on, et valgustuskomponendid täiendaksid kodu sisekujundust ning looksid koos harmoonilise ja stiilse terviku.

Saate oma kodu valgustust muuta vastavalt meeleolule või aastaajale. Akrüülseinavalgustid on saadaval erinevates stiilides ja viimistlustes, pakkudes võimalusi nii kaasaegseks kui ka klassikaliseks sisekujunduseks. Otsige seinavalgusteid, mis sobivad kokku olemasoleva valgustusseadme ja pistikupesaga.

interior MOD314WL L13N3K low

LightConcept

  1. Looduslike materjalide kasutamine

Looduslikud materjalid, nagu laminaatpuit ja metall, lisavad igas kodus soojust ja elegantsi. Valige oma sisekujundusega kokkusobivad materjalid ja viimistlused, et saavutada hubane ja loomulik õhkkond.

Valige metallseinavalgustid, mis sulanduvad teie sisekujundusega. Näiteks vask, messing ja roostevaba teras sobivad igasse stiili. Leiate ka valgustuskomponente, mis sisaldavad klaaskupleid ja ühilduvad LED-pirnidega.

interior ARM013 22 W 7 low

LightConcept

  1. Õhulisus kaasaegses kodus

Valgustuslahenduste abil saate luua oma kodus õhulise ja avatud õhkkonna. Valige valgustid, mis levitavad valgust ühtlaselt ning loovad ruumi avarust ja avatust.

Ühed kõige praktilisemad valgustid kaasaegsete koduvalgustite seas on seinavalgustid. Valige tooted, mis on stiilsed, elegantse viimistlusega ja reguleeritava valgusallikaga.

Seinalamp LightConcept Maytoni MOD302WL 02CG interioor

LightConcept 

Loe ka:  Loft-stiilis valgustus ‒ valgustid, mis loovad avara ja industriaalse atmosfääri

Loe ka:  Olulised soovitused lastetuppa valgusti valimisel

Jätkub…

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga