Decoration, Inspiration

9 suunda valgustuses, mida hakkab 2023. aastal kõikjal nägema

interior MOD016PL 06BS 2 low

9 suunda valgustuses, mida hakkab 2023. aastal kõikjal nägema

  1. osa

Mõistagi on valgustus iga maja kohustuslik funktsionaalne komponent, aga see on ka viis tõeliselt väljendada oma isikupära ja näidata kujundusstiili. Kui teid huvitab, milliseid valgustustrende võime 2023. aastal oodata, tuleks teil lugeda seda LightConcepti ekspertide artiklit, kus oleme teie jaoks kokku kogunud professionaalide arvamused. Sõltumata sellest, kas te otsite uut lühtrit või soovite lihtsalt ruumile laualampidega välist veetlust lisada, on olemas hulk uusi mudeleid, mis oodatavasti hakkavad valdavalt valitsema.

Väljakutsuvalt silmapaistvad lühtrid

Lühtrid on juba tuntud selle poolest, et need avaldavad igale ruumile suurt mõju, aga miks mitte lisada teatraalset efekti, muutes lühtri väga suureks? Meile meeldib dramaatiline mulje, mille jätab mastaapne mitmetasandiline lühter. Näiteks Belidi lühter Manola. Nende tohutu suurte sisustuselementide populaarsus on tõesti kasvanud, suuremõõdulisi lühtreid kasutatakse praegu meelsasti isegi väikestes ruumides ja meie arvame, et see suund kandub edasi ka 2023. aastasse.

Manola M HB16659730353 002

Manola M – LightConcept

Paljud disainerid märgivad, et mida suurem, seda parem – kiidame mittegabariitsete valgustite kasutamise heaks enamuse ruumide puhul.

Kipsvalgustid

Valgustusdisaineri Julie Neali sõnul on kipsist valgustid tuleval aastal kõikjal. «See on looduslik materjal, mille kriitvalge värv on puhas ja värske,» kommenteerib Neal. Kips näeb hea välja erinevates ruumides ja võib olla mitmekülgne. Kipsist valgustid sobivad erinevatesse ruumidesse alates ametlikest elutubadest kuni väliverandadeni.

Loe ka:  Moodne valgus. 10 Manhattanil loodud trendi.

Mitmetasandiline valgustus

2023. aastal näeme siseruumides rohkem mitmetasandilist valgustust, mis täidab rohkem igapäevaseid funktsioone ja suudab luua meie interjöörides erinevaid meeleolusid. Näiteks kombinatsioon rangelt praktilisi funktsioone täitvatest rajavalgustitest ja luksuslikust lühtrist või moodsast rippvalgustist Tulip. Muu hulgas hakkab see toimima vannitoas, kus näeme rohkem kihte erinevat valgustust. Samuti muutub valgustusega peeglite lisamine trendikamaks kui kunagi varem.

Tulip 130936 M

Tulip – LightConcept

Rippvalgustid

Järgmisel aastal näeme rohkem rippvalgusteid ka uutes kohtades, näiteks mitte ainult köögisaare, vaid ka söögilaua kohal. Oma hiilgehetke saavad eriti mõned stiilid.

Klaasist valgustid on populaarsed tänu läbipaistvusele, õhulisusele ja võimele sobituda iga stiiliga tänapäevasest maalähedaseni. Erinevates värvides, kuju ja tekstuuriga kirkad rippvalgustid loovad üldmulje, seda peamiselt tänu dekoratiivsete aktsentide ja originaalse välimuse samaaegsele kasutamisele. Näiteks võib tuua Globo ripplühtri Blacky.

blacky 15345 6 g27445 3

Blacky – LightConcept

Loe ka: Lühtrid

Jätkub…

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga