Decoration, Inspiration

Lühtrid

112900931 A

Lühtrid

Lühtrid on olnud elegantsi ja luksuse sümboliks rohkem kui ühe sajandi jooksul ning meie riik pole erand. Alates keiserlikes paleedes leiduvatest majesteetlikest lühtritest kuni kaasaegsemate interjööride moodsamate disainideni on lühtrid endiselt populaarne sisekujunduselement kogu maailmas.

R1107 01 A

Lühtrid – LightConcept

Turul on palju erinevaid stiile ja lühtreid. Näiteks klassikalises stiilis lühtritel on tavaliselt kristallist ripatsid, peened nikerdused ja need on sageli valmistatud kullast või hõbetatud metallist. Moodsamad lühtrid võivad sisaldada läbipaistvaid klaasielemente, orgaanilisi kujundeid ja isegi LED-integratsiooni.

Loe ka: Suurus loeb

Praegu on palju lühtrite tootjaid, kes pakuvad kvaliteetseid ja ilusaid tooteid. Üks tuntumaid kaubamärke on “Maytoni“, mis on spetsialiseerunud klassikaliste ja moodsate lühtrite tootmisele. Teine tuntud kaubamärk on “Halo-design“, mis pakub kaasaegsemat disaini ja uuenduslikku LED-tehnoloogiat.

R1107 00 A 2

Lühter – LightConcept

Kui soovite oma interjööri lisada luksuslikku ja elegantset hõngu, võivad lühtrid olla suurepärane valik. Meie poest leiate palju valikuid klassikalisest tänapäevani ning saate valida oma stiilile ja maitsele kõige paremini sobiva.

Loe ka: Laevalgustid – eelised ja puudused

Antiikeseme eelistajatele on turul nõutud ka antiiksed lühtrid. Mõned neist pärinevad 19. sajandi algusest ning olid tehtud suurte paleede ja uhkete hoonete jaoks. Neil on ainulaadsed detailid ja kvaliteetne töötlus, mis muudab need väärtuslikuks pärandiks. Selliseid lühtreid võib leida oksjonitelt või spetsiaalsetes antiigipoodides.

R1107 00 A

Lühter – LightConcept

Veel üks huvitav fakt lühtrite kohta on see, et neid ei kasutata ainult rikkalikes paleedes ja hoonetes. Elamutes ja korterites saab interjöörile erilise võlu andmiseks kasutada lühtreid. Paljud inimesed eelistavad osta lühtrit kui elutoa või söögitoa peamist valgusallikat, nii et need lambid pole mitte ainult ilusad, vaid ka funktsionaalsed.

Loe ka: Legendaarne valgusti Artichoke

Üldiselt jäävad lühtrid populaarseks sisekujunduselemendiks. Erinevate stiilide, kvaliteetsete tootjate ja antiiksete lühtrite ostmise võimalusega on nüüd lai valik neile, kes soovivad lisada oma interjööri elegantse ja pilkupüüdva aktsendi.

101000524 A

Lühter – LightConcept

Valgustite e-pood LightConcept asub Tallinnas ning salongi puudumine ei peaks potentsiaalseid ostjaid küll kuidagi hirmutama. Pakume kiire kohaletoimetamise teenuseid, samuti on  teil võimalus viia kaup meie laost ära iseseisvalt.  Teile mittesobiva kauba võib tagastada või vahetada  kindla aja jooksul. Teil tuleb vaid säilitada esialgne pakend!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga