Decoration, Inspiration

Kuidas kasutada lampe oma kodu kujundamisel

307601206 A 1

Kuidas kasutada lampe oma kodu kujundamisel

Te ei ole vast mõelnud, milline võib olla valgustite roll sisekujunduses. Pärast meie artikli lugemist kaalute tõenäoliselt uuesti oma hoiakuid lampide olulisuse suhtes iga ruumi kujundamisel ja hindate eeliseid, mis neil võivad interjööri kaunistamiseks ja elavdamiseks olla. Laua- ja põrandalambid on igas ruumis sageli alahinnatud disainikomponendid. Sellised valgustid suudavad luua meeleolu ja atmosfääri ning neil on piirkondadele suurem mõju kui teistel mööbliesemetel.

Laualambid

Lauavalgustid sobivad ideaalselt ruumis funktsionaalsete alade loomiseks ja valitud ruumide emotsionaalse mõju suurendamiseks. Kvaliteetsete laualampide läbimõeldud valik lisab alati eripära ja muudab üldilmet ruumis, kus neid kasutatakse. Paljud ootavad pärast pikka tööpäeva koju naasmist, et lõõgastuda oma laua taga oma lemmiktoolil koos põneva raamatu ja kvaliteetse lauavalgustiga, mis valgustab tuba ja raamatu lehti.

Olenemata sellest, kas proovite luua hubast õhkkonda või tuua ruumi suurejoonelisust ja korda, on laualambid teie tegevustes asendamatud komponendid. Neid lampe on saadaval mitmes stiilis ehk saate valida laualambid, mis sobivad teie isiklikule maitsele. Tegelikult peaksid kõik koju valitud lambid väljendama teie isikupära ja ehk ka teie kunstiinstinkte. Üks laualampide suurepäraseid omadusi on nende teisaldatavus, mis tähendab, et saate neid sõna otseses mõttes ühest ruumist teise viia, kui need sobivad iga ruumi sisekujundusega.

Õiget laualampi valides mõelge läbi, mida selles konkreetses ruumis saavutada püüate ja millist meeleolu selle laualambiga luua soovite. Näiteks kui teil on suur kõrgete lagedega tuba, soovite tõenäoliselt paigaldada suurema laualambi, mis annab rohkesti valgust. Hubasema ruumisuuruse saamiseks saate kasutada väiksemat laualampi, et see sobiks ruumiga ja aitaks luua pehmema ja mugavama õhustiku.

Põrandalambid

Põrandavalgustitel võib teie ruumide sisekujunduses olla oluline roll, osaliselt seetõttu, et need on kõige suuremad valgustid igas ruumis, mistõttu paistavad ruumi detailina hästi silma. Põrandalampe saab kasutada üldvalgustuseks, töövalgustuseks ja aktsentvalgustuseks, mis tähendab, et need on väga mitmekülgsed ja täidavad erinevaid funktsioone igas ruumis, kuhu need on paigaldatud. Kuigi põrandalambid on suhteliselt suured, on need siiski piisavalt teisaldatavad, et neid iga kord mujale asetada, kui mööbli ümberpaigutamise mõte pähe tuleb.

Tegelikult võiksite seda katsetada, sest põrandalambi teisaldamine võib luua samas ruumis täiesti uue meeleolu. Pidage meeles, et klassikaline põrandalamp võib muuta väikese ruumi palju suuremaks, kasutades selle kõrgust maksimaalselt ära. Kui ruumi paigaldatakse kõrge õhuke põrandalamp, lisab see automaatselt kõrgust ja elegantsi, võttes samal ajal väga vähe põrandapinda. Samuti saate luua võimsa aktsendi, kui asetate suurepärase välimusega põrandalambi, näiteks lisades selle üldisele teemale või vastandades sellele teemale tahtlikult.

Põrandalampide tohutut valikut arvestades peaksite suutma leida midagi, mis viib teid sõna otseses mõttes igasse soovitud suunda. Samuti saate põrandalambi olemasolu minimeerida, kui ruumis on muid funktsioone, mida eelistate rõhutada. Sellistes olukordades saate paigaldada põrandalambi, mis näeb välja elegantne, kuid ei tõmba endale väga tähelepanu. Põrandalambi asetamiseks nurka või vastu seina võite osta kas või ruudukujulise lambivarju.

Muud lambid

Kindlasti saate luua aktsendi ka teist tüüpi lampidega. Näiteks saab mingi ruumi sisekujunduse keskendada täielikult lühtrile või laevalgustile, mis äratab kiiresti vaatajate tähelepanu. Lisaks võimsale elegantsile ruumis suudavad laevalgustid võimsalt valgustada ka kõige suuremaid ruume. Rafineerituma üldilme loomiseks võiksite kaaluda seinavalgustite paigaldamist.

Neid saab kasutada seinu kaunistavate kunstiteoste esiletõstmiseks või lihtsalt pehme ja sundimatu valgustuse loomiseks ruumis, kus olete otsustanud luua hubase atmosfääri. Lampide kasutamiseks on lõputult võimalusi, mis aitavad kaasa ruumi sisekujundusele või saavad selle üheks peamiseks detailiks. Enne kui hakkate otsustama, millist tüüpi valgustit soovite oma interjööri paigaldada, mõelge meeleolule, mida soovite igas ruumis luua, ja muudele eesmärkidele, mis teil nende ruumidega seoses on. See peaks aitama teil valida sisekujundusele sobiva valgustuse.

Kust leida parimaid lampe

Kui otsite kvaliteetset originaalvalgustit, tutvuge meie e-poega lightconcept.ee, ärge jätke kasutamata võimalust sirvida selle jaotisi, katalooge, vaadata meie valgustitega tehtud reaalseid disainilahendusi. Meilt leiate kõige laiema valiku nii sise- kui ka välisvalgusteid: lühtrid, rippvalgustid, lambid, põrandavalgustid ja nüüdisaegsed siinisüsteemid. Saate välja noppida väga kasulikke ideid enda ruumide sisekujunduseks ning kaupluse esindajad jagavad teiega hea meelega oma teadmisi sisevalgustuse kujundamisest, et saaksite uusi ideid.

Ärge unustage vaadata meie allahindluslehti, kust leiate sageli kõrge kvaliteediga tooteid väga soodsate hindadega.

Tutvuge kõigi e-poe pakkumistega ja esitage kindlasti küsimusi oma valiku kitsendamiseks. Võite olla kindel, et saate oma ruumide interjööri tippkvaliteediga valgustid ning need annavad teie kodu ruumidesse valgust ja eripära pikkadeks aastateks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga