Decoration, Inspiration

Valgustid Tallinnas

home 29975 g19710 3

Valgustid Tallinnas

Kui soovite osta valgusteid Tallinnas või üle Eesti, võite pöörduda igasse elektriseadmetega kauplevasse spetsialiseeritud kauplusesse või otsida teie soovidele vastavat valgustit arvukates internet-kauplustes.

Valgustite e-pood LightConcept pakub teile rõõmuga 2023.aastal valgustuses olevaid moetendentse.

Praeguse rahutu maailma tingimustes käituvad ka ruumide valgustussuunad eriplaaniliselt ja kaootiliselt.

  • Esmajärjekorras võib rääkida minimalismist. See on kalduvus varjata ja sisse ehitada kõike, mida võib varjata ja sisse ehitada, muuhulgas valgustusallikaid ja moodi minimaalsete dekoratiivelementidega, vaid kõrge funktsionaalsusega valgustitele.

Loe ka: Moodne valgus. 10 Manhattanil loodud trendi.

  • Teisest küljest võib kuulsate tootjate uutes kollektsioonides leida hulgaliselt huvitavaid, ootamatutest materjalidest “suuremõõtmelisi” mudeleid. Nendeks võivad olla nii ülisuured kangast põrandalampide lambivarjud, kui keraamilised abstraktsed, rippvalgustite rolli täitvad figuurid ning suured lühtrid, milles on ühendatud nii led-tehnoloogiad kui kallis välisilme. 
  • Samas on kasvamas ka püsiarengu mõiste uute valgustite kujunduses. Erilist tähelepanu osutatakse keskkonnasõbralikele tehnoloogiatele. Nendeks on nii madala elektritarbimisega lampide kasutus, kui ökopuhastest materjalidest – bambusest, puidust, ümbertöödeldud klaasist valmistatud lampide kasutus. Samuti on kunstvalgustuse tootjate ootamatuks nõuandeks soovitus mitte alahinnata loomulikku valgust. See on kasulik ja odav. Võimaluse korral tuleks maksimaalselt kasutada naturaalset päevavalgust, jättes aknad avatuks või kasutades vaid läbipaistvaid, kergeid kardinaid.

Loe ka: Londoni disainifestival

  • Jätkuvalt kasvab niinimetatud paljutasemelise valgustuse populaarsus. See on mugav ruumide tsoneerimiseks, samas on see ka esteetiline ja praktiline. Tekib võimalus mitte kulutada palju raha elektriarvetele ja samal ajal omada eluruumis piisavalt valgust. Kasvab laua- ja seinavalgustite roll. Endiselt on populaarsed pikadel riputitel valgustid. Neid kasutatakse ühekaupa, kui ka arvukate rühmadena. Erksad disainuudised suudavad toredalt ehtida ja värskendada interjööri.
  • Samuti ei saa jätta rääkimata “tarkade majade” erinevatest variantidest. Valgustitest, mida saab juhtida telefonist või muust seadmest. Taoliseid valgustuselemente on lihtsam kohandada vastavalt teie meeleolule, enesetundele või soovitud ressursitarbimise tasemele.

Loe ka: Maison&Objet

Mistahes interjöörile aitab meie e-pood valida teile sobiliku valgusti või leida moodse ja tehnoloogilise valguslahenduse. Pöörduge meie poole ning aitame teil orienteeruda täna valgustuses kasutavates moodsates tendentsides ja klassikalistes võtetes.

R50511079 A

LightConcept

Meie valgustite e-pood asub Tallinnas ning salongi puudumine ei peaks potentsiaalseid ostjaid küll kuidagi hirmutama. Pakume kiire kohaletoimetamise teenuseid, samuti on  teil võimalus viia kaup meie laost ära iseseisvalt.  Teile mittesobiva kauba võib tagastada või vahetada  kindla aja jooksul. Teil tuleb vaid säilitada esialgne pakend! 

Meie e-pood

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga