Design trends, Inspiration

Kuidas luua pühademeeleolu koduse valgustusega?

705301 marigold 100

Kuidas luua pühademeeleolu koduse valgustusega?

Jõulud on aeg, mil saame kodud särama lüüa ja luua sooja ning hubase õhkkonna. Üheks võimalikuks viisiks seda saavutada on koduse valgustusega mängimine. Õigesti valitud lambid – olgu selleks laua- või põrandalambid, seina- või laevalgustid – võivad muuta kogu kodust atmosfääri ning tuua esile pidulikkuse ja pühaderõõmu. Siit leiate mõned näpunäited, kuidas luua jõulumeeleolu läbi koduse valgustuse.

8004 410 svaneholm 150

8004 410 svaneholm 150 – LightConcept

Valgustusstrateegia pühadeajaks

Looge õdus valgus: Kasutage lampides soojades toonides pirne, mis loovad hubase atmosfääri. Pehme valgus aitab luua õdusat jõulumeeleolu. Valige näiteks kuldse või sooja valgusega LED-pirnid.

 

Mängige erinevate kõrgustega: Kombineerige omavahel erinevaid lampide tüüpe, nagu näiteks põranda- ja laualambid, et luua mitmetasandiline valgustus. See mitte ainult ei lisa visuaalset efekti, vaid loob ka hubase valgustuse.

miljo neela 705834

miljo neela 705834 – LightConcept

Rõhutage jõulukaunistusi: Kasutage valgustust kaunistuste esiletoomiseks. Seinavalgustid või laelambid on suurepärane viis esile tuua erinevaid kaunistusi, nagu  näiteks jõulupärgi või muid pühadekaunistusi.

 

Erinevate lambitüüpide kasutamine

Laualambid

Laualambid sobivad suurepäraselt jõulumeeleolu loomiseks. Lisage neid elutuppa või söögilauale, et luua pehme valgustus, mis omakorda loob sooja atmosfääri.

miljo atle 704830

miljo atle 704830 – LightConcept

Põrandalambid

Põrandalambid sobivad suurepäraselt nurkadesse ja lugemisnurga valgustamiseks. Lisage jõulukaunistusi nende ümber või valige lambivarjudeks jõuluteemalised toonid ja temaatikad, et lisada pidulikkust.

 

Seinavalgustid

Seinavalgustid on ideaalsed erinevate kaunistuste esiletoomiseks või seinamaalingute paremaks  valgustamiseks. Lisage neid jõuludekoratsioonide rõhutamiseks.

703835 bjurfors 1

703835 bjurfors – LightConcept

Laelambid

Laelambid võivad olla ruumi keskpunktiks, eriti söögitoas või fuajees. Valige neile efektseid jõulukaunistusi või sobiv värvikombinatsioon, et tuua esile pühademeeleolu.

miljo gleam 705750 705749

miljo gleam 705750 705749 – LightConcept

Kui soovid oma kodu valgemaks muuta ja luua pühademeeleolu,  siis leiad meie lambipoest laia valiku erinevaid lambitüüpe. Olgu selleks laualambid, põrandalambid, seinavalgustid või laevalgustid, õigesti valitud lambid võivad tõepoolest muuta sinu kodu atmosfääri ja luua meeldejäävaid hetki pühade ajal.

706044 frans 150

706044 frans 150 – LightConcept

Valgustus on üheks võtmekomponendiks koduse jõulumeeleolu loomisel. Ära alahinda valgustuse rolli ning leia endale sobivad lambid, mis aitavad sul luua unustamatu pühadeaja!

Loe ka:  Mugavus ja hubasus teie koju – lauavalgustid pimedaks aastaajaks

Loe ka:  Põrandavalgusti – moodsate korterite uus täht

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga