Design trends, Inspiration

Populaarne Rootsi valgustitootja Markslöjd – Skandinaavia valgustid teie interjööri

108661 styrka 101

Populaarne Rootsi valgustitootja Markslöjd – Skandinaavia valgustid teie interjööri

Markslöjd

Markslöjd – LightConcept

Markslöjd on Põhja-Euroopa juhtiv valgustusettevõte ja olnud turul alates 1963. aastast. Firma on pühendunud kvaliteetse sise- ja välisvalgustuse, hooajavalgustuse ning sisustusdetailide loomisele, mis on aastate jooksul pälvinud klientide usalduse. Markslöjdi tootevalikusse kuuluvad laelambid, seina- ja lauavalgustid, samuti vannitoa- ja muud valgustid, mis sobivad igasse ruumi ja aastaaega, luues teie kodus hubase atmosfääri.

Kui otsite stiilset, funktsionaalset ja kauakestvat valgustust, siis Markslöjd on kindel valik. Ettevõtte disain on tuntud skandinaavialiku elegantsi poolest, pakkudes ajatut kaasaegset stiili, mis sobib suurepäraselt erinevatesse interjööridesse.

Markslöjdi missiooniks on muuta maailm helgemaks, ja selle nimel keskendutakse nii kodude kui ka avalike ruumide valgustusele, tagades samas kvaliteedi ja vastupidavuse ka välisvalgustuses.

Uusim tutvustus – Styrka kollektsioon:

Üks ettevõtte hiljutisi uhkeid saavutusi on Styrka kollektsioon, mille lõid tuntud Rootsi sportlane Anja Pärson ja tema abikaasa Filippa Rådin. See kollektsioon väljendab erinevaid jõu vorme – loomingulist jõudu, perekonna jõudu ning tõelise armastuse jõudu. Styrka kajastab Rootsi disaini parimat külge, tuues teie interjööri ainulaadse elegantsi.

108661 styrka 100

108661 Styrka  – LightConcept

 

108662 styrka 100

108662 Styrka  – LightConcept

Mitmekülgne valik valgusteid:

Markslöjd pakub laias valikus valgusteid, mis rahuldavad erinevaid maitseid ja vajadusi. Valikusse kuuluvad lühtrid, rippvalgustid, laelambid, seina-, laua- ja põrandavalgustid. Need on saadaval erinevates stiilides ja suurustes, võimaldades teil leida täpselt selle, mida vajate, et oma kodu hubaselt ning praktiliselt valgustada ja kujundada.

Markslöjd hoiab Light Concepti valgustite sortimendis eredat kohta

Light Concept on uhke selle üle, et saab oma klientidele pakkuda erinevaid Markslojdi lampe ja eriti efektset Styrka kollektsiooni.

Kokkuvõttes on Markslöjd mitte ainult valgustitootja, vaid ka valguse tooja – ta muudab teie kodu tõeliselt eriliseks ja hubaseks. Tänu kaasaegsele Rootsi disainile, kvaliteetsetele materjalidele ning erinevate valgustite mitmekesisusele on Markslojdi valgustid ideaalne valik neile, kes hindavad nii stiili kui ka funktsionaalsust. Lisaks on Styrka kollektsioon tõeline tipptaseme näide, mis tõestab ettevõtte pidevat pühendumust innovatsioonile ja disainile.

Valige Markslöjd ja laske nende valgustitel tuua teie koju soe sära ning kaasaegne elegants!

Markslöjd

Markslöjd – LightConcept

Loe ka:  Mugavus ja hubasus teie koju – lauavalgustid pimedaks aastaajaks

Loe ka: 2023. aasta parimad magamistoa seinavalgustid: valikuvariandid, näpunäited ja soovitused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga