Design trends, Inspiration

Varsti on suvi: ülevaade välisvalgustitest

IMG 4069

Varsti on suvi: ülevaade välisvalgustitest

Suvi on peagi käes ja see tähendab, et on aeg valmistuda õhtute veetmiseks õues ja kaunistada oma aeda! Üks parimaid viise õueala elavdamiseks ja õdusaks muutmiseks on lisada säravaid ja praktilisi valgusteid. Toome siin mõned ideed, kuidas muuta oma hoov või terrass sumedatel suveõhtutel hubaseks oaasiks.

 

  1. Originaalse disainiga põrandalambid ja lauavalgustid

Otsige aia- või terrassilampe, mis eristuvad tavapärastest. Näiteks võib põrandalambi kuppel olla valmistatud bambusest või rotangist, luues troopilise ja lõõgastava atmosfääri. Või siis valige lauavalgusti, mis on inspireeritud loodusest või kunstilisest disainist, et lisada oma õuealale ainulaadset stiili.

Gabionen im Garten

  1. Laetavad lauavalgustid

Unustage juhtmed ja pistikud! Laetavad lauavalgustid on suurepärane valik õuealal soovitud valgustuse loomiseks ilma häirivalt vonklevate elektrijuhtmeteta. Need on hõlpsasti teisaldatavad, nii et saate neid paigutada kuhu iganes soovite, olgu siis laua keskele, aianurka või basseini äärde.

108655b.jpg

  1. Liikumis- ja hämaraanduritega valgustid

Tehke oma elu lihtsamaks, valides valgustid, mis automaatselt aktiveeruvad liikumise või hämaraanduri järgi. Need on suurepärane lahendus ka turvalisuse tagamiseks, kuna lülituvad sisse ainult siis, kui vaja, ning ühtlasi säästavad energiat.

426160142 A

  1. Laternad

Laternad on hoovis ajatu valik. Lisaks praktilisusele annavad need õuealale võluva ja romantilise ilme. Valige soovitud suurus ja stiil ning paigutage laternad strateegilistesse punktidesse, et luua kaunis valgustusefekt.

Maison de Charente Maritime

  1. Originaalsed seinakinnitusega välisvalgustid

Tehke oma õueala tõeliselt eriliseks, valides seinakinnitusega välisvalgustid, mis rõhutavad teie elamu arhitektuuri ning loovad unikaalse atmosfääri. Valige valgustid, mis sobivad teie kodu stiiliga, olgu see siis modernne, maalähedane või boheemlaslik.

Plastic panels texture

Kokkuvõttes – olge loominguline ja julgege eksperimenteerida erinevate valgustitega, et muuta oma aed või terrass suviseks oaasiks, kus veeta lõõgastavaid õhtuid sõprade ja perega. Õige valgustus võib muuta teie õueala tõeliselt atraktiivseks väliruumiks, kus tunnete end alati teretulnuna.

Loe ka:  Mugavus ja hubasus teie koju – lauavalgustid pimedaks aastaajaks

Loe ka:  Laetavad LED-lauavalgustid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga