Design trends, Inspiration

Viimased trendid laelampide valdkonnas

Modern,Living,Room

Viimased trendid laelampide valdkonnas

 • Laelambid on tähtsad igas kodus või äripinnal, sest pakuvad erilaadset valgustust ning lisavad ruumidele stiili ja funktsionaalsust. Selles artiklis keskendume laelampide tähtsusele, nende eelistele, praktilistele kasutusvõimalustele kiiresti arenevas keskkonnas ja viimastele trendidele laelampide valdkonnas.

 

  Laelamp Paco 5pirni 15185 5D Globo LightConcept 6Laelamp Paco 5pirni 15185 5D Globo LightConcept

 

 • Laelampide üks peamisi eeliseid on nende madal riputamiskõrgus. Neid saab tõhusalt valida madala laega tubadesse ja hoonetesse, kus ruumi kasutus on oluline. Laelambid tagavad ruumis parema valgustuse, võtmata seejuures enda alla väärtuslikku põranda- või lauapinda.

Loe ka:  Laelamp

 • Tehnoloogia areng on toonud kaasa mitmeid uusi trende laelampide valdkonnas. Viimastel aastatel on populaarsust kogunud LED-laevalgustid. Need on võrreldes traditsiooniliste pirnidega laelampidega energiasäästlikud ja neid saab kasutada veelgi madalamal kõrgusel. LED-valgustite eeliseid on veel: neid saab sisse ja välja lülitada kaugjuhtimispuldiga, võimalik on reguleerida valgustugevust ning valida eri tooni valgust – alates soojast kollasest, mis meenutab päikeseloojangut, kuni külma valgeni, mis on nagu keskpäevane päikesepaiste.

 

  • Laevalgusti Maytoni MOD448 CL 4 30 W LightConcept interioorLaevalgusti Maytoni MOD448 CL 4 30 W LightConcept

   

 • Disainimaailmas on viimastel aastatel täheldatud laelampide valdkonnas mitmeid huvitavaid trende. Näiteks on Milano valgustimessil tutvustatud käsitööna valmistatud klaaselementidega laevalgusteid. Need käsitsi puhutud klaaselemendid lisavad laevalgustitele unikaalsust ja kunstilist väärtust, luues ruumides pilkupüüdva valgusemängu.

Loe ka:  Kuidas kasutada lampe oma kodu kujundamisel

 • Teine huvitav trend on vanadele laevalgustitele uue elu andmine. Disainerid on hakanud uurima ja taaselustama eelmise sajandi lõpul populaarseks saanud laevalgustite tootekujundust. Vana disain tehakse ümber ja täiustatakse LED-valgustite komponentide lisamisega. See võimaldab klassikalistel laevalgustitel säilitada oma ajatut ilu ja stiili, samal ajal pakkudes tänapäevast valgustustehnoloogiat.

 

  • 672610332 ALaevalgusti Trio 672610332 LightConcept

   

 • Kokkuvõttes võib öelda, et laevalgustitel, nii traditsioonilistel laelampidel kui ka tänapäevastel LED-lampidel, on mitmeid eeliseid ja kasutusvõimalusi kiiresti arenevas keskkonnas.

Oma valgustite veebipoes pakume me mitmekülgset valikut laelampe erinevates stiilides ja värvitoonides. Tähtis on märkida, et paljud meie poes esindatud tootjad valmistavad mitte ainult laelampe, vaid ka teisi sarnase stiili, kuju ja värviga lambiseeriaid. See tähendab, et kui teile meeldib konkreetne laelamp, on suur tõenäosus, et tootja pakub ka teisi samas stiilis valgusteid. Kui teha valik mitme samas stiilis või värvitoonis lampide seast, loob see tervikliku ja harmoonilise valgustuslahenduse.

Loe ka:  Laualambid, mis suudavad teie interjööri oluliselt täiustada

 • Vastavalt teie eelistustele ja ruumi nõuetele pakume suures valikus laelampe erinevas stiilis ja hinnaklassis. Meie tootevalik hõlmab nii modernseid ja minimalistlikke disaine kui ka klassikalisi ja elegantseid variante. Lisaks eri stiilidele pakume ka mitmesuguseid suurusi, materjale ja valgusallikaid, et saaksite valida täpselt teile sobiva laelambi.

Kui teil tekib küsimusi meie toodete kohta, oleme alati valmis aitama. On need siis valgustite tehniliste andmete, paigaldusjuhiste või konkreetsete valgustuslahenduste kohta, võtke meiega julgelt ühendust. Meie meeskond on kogenud ja valmis vastama kõigile teie küsimustele. Saate meile kirjutada e-posti teel või helistada meie klienditeenindusse. Me hea meelega jagame teiega oma teadmisi ja aitame teil teha informeeritud valikuid.

 

Euroluce 2023 Disaininäitus

Euroluce 2023 Disaininäitus – LightConcept

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga