Decoration

Argentiina uus restoran. Valgustite projekt.

Argentiina restoran tallinn

Restorani interjööri valguslahenduse jaoks kasutas ettevõte Light Concept lofti stiilis suundvalgusteid.
Tuntud väikese restoraniketi Argentiina uus restoran avati hiljuti renoveeritud endises tselluloosi- ja paberivabriku hoones, mida tuntakse nüüd Fahle pargi nime all.

restoranide valgustid

Restoran hõlmab suurt ruumi kahel korrusel. Sissepääs on läbi klaaskatusega kasvuhoone, kus asuvad troopilised taimed, kuldkalad ja rippkiiged.
Paljad töötlemata kivist seinad, kõrged laed ja hämar valgus on lofti stiili elemendid. See stiil pärineb eelmise sajandi 40. aastatest, mil Ameerika Ühendriikides muudeti mahajäetud tehase- ja laohoonete ruumid elu- ja meelelahutuspindadeks, kontoriteks ja stuudioteks. Vaba ruum kui loomingulise vabaduse kehastus. Sellega sarnane lugu on ka Tallinna tselluloosi- ja paberivabrikuga, mis tänu arhitektide ning arendajate pingutustele on mõne aastaga muutunud nüüdisaegseks alaks, kus on palju eri otstarbega ja originaalsete valgusnäidetega trendikaid ruume.

valgustid restoranides

Kõrgtehnoloogiliste diskreetsete valgusallikate, näiteks siinisüsteemide, ja brutaalsete, kuid julgelt pilkupüüdvate lofi stiilis valgustite kombinatsioon loob interjööri originaalse kuvandi.

Mida oli tarvis
Suundvalgustid pidid looma iga laua kohale eraldi tsooni. Valgustid baariala kohal olid mõeldud dekoratiivseks valgustamiseks. Restorani kontseptsioon hõlmas valikut lofti stiilis valgustitest, et luua meeleolu ja toetada restorani üldist valguskontseptsiooni.

baaride valgusti

Mis valiti
Laudade kohal oleva ala valgustamiseks valiti Lussole LSP-9602 ja LSP-9600 rippvalgustid kollektsioonist Loft, milles on valgusallikana kasutatud klassikalisi Edisoni vintage-lampe, mis annavad sooja hubase valguse. Baari kohal oleva ala valgustamiseks valiti musta värvi Lussole LSP-9608 valgustid metallvarrastest korpuse ja pikliku lambiga.

Dekoratiivse musta varjuga rippvalgusti Lussole Loft LSP-9601. Läbimõõt 30cm. Kõrgus 120cm. (saab reguleerida). 1*E27, 60W, GF-E-764

Mille klient sai
Klient sai originaalse valguslahenduse reguleeritava juhtmepikkusega rippvalgustite, purunematute musta värvi metallvarjude ja vahetatavate valgusallikatega.
Sellised suundvalgustid, mida kasutatakse restoranide istumisalal, loovad lauas intiimse ja privaatse atmosfääri, hoolimata täiendavate vaheseinte või muude eraldamissüsteemide puudumisest.

restorani valgus tallinn

moodne valgusargentiina restoranEttevõtte Light Concept valikus on haruldane kollektsioon originaalseid lofti stiilis valgusteid, mis lubavad igaühel soovi korral luua originaalse ja moeka lofti stiilis ruumi.

lsp-9602 restoranis

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga