Decoration

Burgerirestoran Patarei Burger

IMG 7941

Burgerirestorani sisekujunduse valgustuslahenduse loomiseks kasutas ettevõte Light Concept Saksa firma Trio-lighting Gothami valgusteid.
Patarei Burgeri restoran asub Tallinnas uues mainekas Noblessneri piirkonnas. Restorani kontseptsioon on kvaliteetne kiirtoit. Lõppude lõpuks on kõik burgerid valmistatud suurepärasest lihast Hispaania söeahjus.

 

restorani interjoor loft

 

Ettevõtte sisustus on tehtud üsna brutaalses lofti stiilis – elementidena kasutatakse aktiivselt metallprofiile, võrke, võret, torusid. Seal on rasked riividega rauast uksed. Kasutatud on kahte tüüpi dekoratiivvalgustid, mis on valmistatud metallist ja klaasist – ühed pika laua, teised baarileti kohal. Baarileti puitpaneelid pehmendavad üldist tööstuslikku stiili.

loft valgustid trio

Soojematel kuudel töötab ka väike terrass, kust avaneb vaade merele ja ümbruskonna värvikatele majadele.

noblessner 01
Patarei Burger viitab oma nimega kurikuulsale Patarei vanglale ja kõik menüüs olevad burgerid on oma nime saanud kuulsate vanglate järgi üle maailma.

patarey prison

Mida oli tarvis
Oli vaja valgusteid, mis võiksid rõhutada asutuse üldist kontseptsiooni – karmi, kaunistamata stiili. Rohmakas viimistlus, väljakutsuvad vormid.

gotham-3188 loft valgusti

Mis valiti
Pika kõrge laua kohal oleva ala valgustamiseks valiti 15 eraldi rippvalgustit Trio Gotham-3188 ettevõttelt Trio-lighting. Lambid on metalltoru-kujulised, ventiili ja dekoratiivse tugevast traadist karkassiga, mis kaitseb lambipirni. Valgusallikana on kasutusel hõõglambid Lussole GF-E-764, mis annavad kollakat hämarat valgust.

trio gotham lightconceptMille klient sai
Klient sai originaalse valguslahenduse reguleeritava juhtmepikkusega rippvalgustite, purunematute antiikhõbeda värvi metallvarjude ja vahetatavate valgusallikatega. Valgustite ventiilid võivad seostuda nii õllekraanide kui ka raskete vanglaustega, mille sulgemiseks vajatakse mitut pööret.
Kõik 15 rippvalgustit on ühe pika laua kohal, mis muudab need pigem dekoratiivseks elemendiks kui peamiseks valgusallikaks, kuid ülalkirjeldatud kontseptuaalse ideega restoranis on see eeliseks.

 

patarei burger lightcocnept

patarei burger lightconcept 01
Ettevõtte Light Concept valik sisaldab originaalset nüüdisaegsete valgustite kollektsiooni mis tahes stiilis, sealhulgas sellise erakordse stiili ja kontseptsiooniga toitlustusasutuste kujundamiseks nagu restoran Patarei Burger.
Lisaks Trio Gotham-3188 rippvalgustile, mida selles projektis kasutati, sisaldab Saksa ettevõtte Trio-lighting Gothami kollektsioon ka kuue valguselemendiga rippvalgustit Trio Gotham-3688, mis paikneb horisontaalselt, samuti ühe valgusallikaga seinavalgustit Trio Gotham-2188. Lisaks leiate ettevõtte Light Concept kauplusest mitmesuguseid valgusallikaid, nii dekoratiivseid hõõglampe kui ka LED-lampe.

noblessner 02

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga