No products were found matching your selection.

Air fans

See pole esimene suvi, mil ülemaailmne soojenemine on ka meie jahedas kliimas tunda andnud ning konditsioneeri paigaldamine kortermajasse on pikk, kallis ja vahel isegi võimatu ettevõtmine. Sisse ehitatud ventilaatoriga lamp võib olla suurepärane lahendus kuumade umbsete päevade ja ööde puhul.
Kui varem tõi laeventilaatori mainimine disainerite näole hapu ilme, siis nüüd on turul hulgaliselt elegantseid ja tänapäevaseid sisse ehitatud ventilaatoriga valgusteid. On isegi ventilaatoreid, mille labad on täiesti nähtamatud, seega ei hakka need üldse silma. Kõigi tähelepanu on ainult modernsel lambil.
Valida saab ka niisuguse ventilaatoriga valgusti, mille labad sobivad värvilt või tekstuurilt kokku toa viimistlusega. Näiteks kui toas on puitpaneelid, saab valida selliste labadega ventilaatori, mis sobib nende värviga. Samuti on tänapäevaseid mudeleid, mille labad on peidetud lambi korpuse taha ja avanevad ainult ventilaatori käivitamisel.
Ventilaatoriga valgusti ei erine oma disainilt palju tavalisest laeventilaatorist. Lihtsalt alumisele statsionaarsele osale on kinnitatud ka valgustusseade. Nii lambi kui ka ventilaatori mootor saavad toite samast allikast. Lisaks on mudelid lisafunktsioonidega: kaugjuhtimispult või juhtmega lüliti.
Veel üks meie ajale oluline detail: ventilaatoriga valgusti maksumus on võrreldamatult madalam kui kliimaseadme maksumus. Ja pealegi kulutab selline lamp palju vähem elektrit kui konditsioneer.
Ventilaatori nõuetekohaseks toimimiseks peab arvestama ruumi suuruse ja kaugusega laest mööblini. Samuti on tähtis säilitada 20 cm vahemaa ventilaatori labade ja mööbli või seina vahel. See on minimaalne vahemaa, et tagada optimaalne õhu liikumine. Suuremates ruumides on soovitatav valida väiksema arvu labadega ventilaatorid ja vastupidi – mida väiksem on ruum, seda rohkem tuleks valida ventilaatori labasid.
Leidke endale sobiv sisseehitatud ventilaatoriga valgusti!
E-pood LightConcept pakub erinevate tootjate ventilaatoriga valguste. Mittesobiva valgusti saab tagastada originaalpakendis 14 päeva jooksul alates ostukuupäevast. Kauba saab kätte kulleriga kohaletoimetamise teenusena või tulles ise järele meie lattu.