Design trends, Inspiration

Milliseid lampe valivad 2023. aastal disainerid?

Crono ripplamp 00734060 001

Milliseid lampe valivad 2023. aastal disainerid?

Valgustus on oluline osa igas ruumis, kuid mitte ainult funktsionaalsuse seisukohalt. See on ka võimas disainielement, mis võib muuta kodus või kontoris viibimise kogemust. Kui soovite oma ruumi uuendada ja avastada uusi valgustitrende, siis olete õiges kohas. 2023. aastal on disainerid keskendunud erinevatele valgustivõimalustele, mis mitte ainult ei valgusta ruumi, vaid annavad sellele ka ainulaadse visuaalse stiili. Selles artiklis vaatleme mõningaid populaarseid valgustivalikuid, mida disainerid 2023. aastal eelistavad.

 

Siinivalgustid

Siinivalgustid on muutunud üha populaarsemaks ja ei ole raske mõista, miks. Need valgustid võimaldavad suunata valgust täpselt sinna, kuhu soovite, olgu selleks siis kunstiteos, ruumi nurgad või riiulid, mis vajavad esiletõstmist. Siinivalgustid on stiilsed, nüüdisaegsed ja neid on lihtne paigaldada, mistõttu on need ideaalne valik nii elutoas kui ka köögis.

LED siinivalgusti Must 4000K Maytoni TR007 1 18W3K B4K 5

LED siinivalgusti Must 4000K Maytoni 

Kaskaadiga lühtrid

Kaskaadiga lühtrid lisavad ruumile elegantsi ja dramaatilisust. Need on kooskõlalised rippvalgustite kogumid, mis loovad lummava efekti, kui valgus voogab allapoole. Kaskaadiga lühtrid on ideaalsed söögitoas või elutoas, kui soovite lisada särtsu ja luua ainulaadse keskpunkti.

 

107027b.jpg

Lühter Markslöd 107027b

Loe ka:  Lühter kodus

Laetavad laualambid

Laetavad laualambid on praktilised ja trendikad. Need valgustid võimaldavad liikuda vabalt ühest kohast teise, ilma et juhtmeid teid piiraksid. Need on suurepärane valik kontoriruumidele või kohtadele, kus võib vaja minna erinevate nurkade valgustamist. Lisaks on neil tihti nüüdisaegne ja minimalistlik disain, mis sobib suurepäraselt nüüdisaegsete sisekujundustega.

Decorative lantern, simple decoration in a cozy city cafe

Laualamp R55176132 Trio-lighting

Lühtritena toimivad põrandalambid

Lühtritena toimivad põrandalambid on suurepärane viis luua pilkupüüdev fookuspunkt igas toas. Need põrandalambid on tavaliselt suuremad ja võimsamad kui tavalised põrandalambid ning neil võib olla ka ainulaadne disainielement, mis meenutab traditsioonilist lühtrit. Sellised lambid sobivad suurepäraselt suurematesse ruumidesse, kuhu on soov lisada elegantsi ja luksust.

105921b.jpg

Põrandalamp Markslöd 105921b

LED-rõngaga rippvalgustid ja laevalgustid

LED-rõngaga rippvalgustid ja laevalgustid on modernne ja futuristlik valik. Nende ümar kuju ja võimas valgusvoog muudavad need ideaalseks tänapäeva kodudes ja kontorites. LED-tehnoloogia on energiatõhus ning võimaldab säästa elektrikulusid, samal ajal säilib selge ja hele valgustus.

MOD058PL L74BS3K 2

Laevalgusti Maytoni Rim MOD058PL L74BS3K

Painduvad seinavalgustid

Painduvad seinavalgustid võimaldavad suunata valgust täpselt sinna, kuhu soovite. Neid saab kohandada vastavalt ruumi otstarbele, mis teeb neist suurepärase valiku lugemisnurga, kunstigalerii või töönurga valgustamiseks. Lisaks on neil tihti minimalistlik ja nüüdisaegne disain, mis sulandub suurepäraselt erinevate sisekujundustega.

107585a.jpg

Seinalamp Markslöjd 107585a

Kokkuvõttes on 2023. aastal disainerid valgustuse valimisel keskendunud funktsionaalsusele ja stiilile. Jälgimisvalgustid, kaskaadiga lühtrid, laetavad laualambid, põrandalambid, LED-rõngaga ripplambid ja paindlikud seinavalgustid on vaid mõned näited populaarsetest valikuvõimalustest. Kui soovite oma ruumi nüüdisajastada ja muuta selle unikaalseks ning stiilseks, siis kaaluge neid valikuid ning leidke see, mis sobib teie vajadustega kõige paremini. Valgus võib tõepoolest muuta teie ruumikogemust, seega tehke tark valik ja nautige uut valgustusmaailma.

Loe ka:  Mõnusalt Hubane Suveõhtu Välilaualampide Abil

Loe ka:  Põrandavalgusti – moodsate korterite uus täht

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga