Design trends, Inspiration

7 valgustustrendi, mis teevad sinu kodu 2024. aastal heledamaks ja kaunimaks

003 12.jpg

7 valgustustrendi, mis teevad sinu kodu 2024. aastal heledamaks ja kaunimaks

Valgustus on üks olulisemaid kodukujunduse komponente, mis võib muuta kodu hubaseks ja nüüdisaegseks. 2024. aastal toovad uued suundumused valgustusmaailma uusi võimalusi, luues elavama ja stiilsema atmosfääri igasse ruumi. Järgnevalt anname lühiülevaate seitsmest valgustustrendist, mis toovad sinu koju sära ja ilu.

 

 Valgustus, mis kannab sõnumit

Suured ja originaalsed disainvalgustid on 2024. aastal tähelepanu keskpunktis. Need julged valgustid on rohkem kui lihtsalt valgusallikad – need on kunstiteosed, mis räägivad loo sinu kodu iseloomust. Olenemata sellest, kas eelistad minimalistlikku või boheemlaslikku stiili, suudavad need lambid ruumis kiire fookuspunkti luua.

interior MOD089PL 08BS (1) low

Maytoni MOD089PL -8BS – LightConcept

 Art Deco stiilis lambid

Elegantne ja ajatu Art Deco stiil on valgustimaailmas tagasi. Selle stiili lambid toovad klassikalise elegantsi ning mustrite ja geomeetriliste kujundite mänguline kasutamine lisab ruumile eksklusiivsust ja stiili.

Seinalamp LightConcept Maytoni MOD302WL 02CG interioor

LightConcept – Maytoni MOD302WL 02CG 

 Loodusest inspireeritud kujundusega valgustid

Kui armastad loodust, siis loodusest inspireeritud kujundusega valgustid toovad looduse ilu otse sinu koju. Need lambid võivad jäljendada looduslike elementide (nt lehtede, okste või isegi loomade) kujutisi, luues ruumis orgaanilise ja rahustava atmosfääri.

108101a.jpg

Markslöjd Bolid – 108101a -LightConcept

 Kaunis ja piisav majaväline valgustus

Ära unusta ka välisvalgustust! Ilus ja piisav valgustus õues muudab sinu kodu paeluvamaks ja turvalisemaks. Kasuta valgusteid, mis toovad esile hoovi või aia, luues lisaks õdusa õhkkonna ka õhtustel aegadel.

laetav led laualamp - LightConcept

Laetav led laualamp – LightConcept

 Mattviimistlusega metall-lambid

Mattviimistlusega metall-lambid on suurepärane ruumile pehmuse ja soojuse lisamise võimalus. Need lambid peegeldavad valgust õrnalt ning loovad samal ajal modernse ja elegantse atmosfääri.

laevalgustid belid

Belid Diablo 1548777 – LightConcept

 Originaalsete kujunditega lambipirnid

Traditsioonilised lambipirnid on minevik, sest 2024. aastal võidavad populaarsust originaalsete ja ebatavaliste kujunditega lambipirnid. Too interjööris esile unikaalsete kujunditega pirnid, mis lisavad ruumile karakterit ja ootamatut põnevust.

39103

Globo Basilano-39103 – LightConcept

 Kivi ja portselan lambidekoratsioonina

Lampidele kivi- või portselandetailide lisamisega tood naturaalse ilu otse valgustitesse. Need materjalid annavad lampidele tekstuuri ja unikaalsuse, olles samal ajal ka kodus pilkupüüdvad dekoratiivelemendid.

108683a.jpg

Markslöjd Montagna 108683a – LightConcept

Valgustus on rohkem kui lihtsalt praktiline element – see on võimalus väljendada oma stiili ja luua kodu, mis peegeldab sinu isikupära. Uuri erinevaid valgustustrende ning leia üles just need lambid, mis panevad su kodu särama ja loovad unikaalse atmosfääri.

 

*Kas soovid oma kodus muuta valgustust? Meie valgustite valik pakub mitmekülgseid võimalusi, et tuua sinu koju 2024. aasta trendikas valgustus. Vaata lähemalt meie valikust ja leia endale sobivad valgustid!*

 

Loe ka:  Kuidas muuta valgustust memme korteris: energiasäästlikud valgusallikad ja nüüdisaegsed valgustid

Loe ka:  Mõned peamised vead, mida valgustite valimisel tehakse

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga