Design trends, Inspiration

Kuidas muuta valgustust memme korteris: energiasäästlikud valgusallikad ja nüüdisaegsed valgustid

MOD056PL L12G3K 2

Kuidas muuta valgustust memme korteris: energiasäästlikud valgusallikad ja nüüdisaegsed valgustid

Memme kodu on meile alati olnud eriline paik – meie pelgupaik ja toetuse allikas. Üks viis seda erilisust tähistada on luua talle hubane ja nüüdisaegne valgustus. Vanad ja energiamahukad valgusallikad võivad olla nii ebatõhusad kui ka igavad. Tänapäevased valgustusvõimalused pakuvad aga mitmeid uuenduslikke ja efektiivseid valgustuslahendusi, mis võivad muuta memme kodu märkimisväärselt.

 

Energiasäästlikud valgusallikad

Kui soovite muuta memme kodu valgustust energiasäästlikumaks ja keskkonnasõbralikumaks, on esimeseks sammuks kasutada energiasäästlikke valgusallikaid. Tavapäraste elektripirnide asemel võite kaaluda LED-valgustite või energiasäästlike lampide kasutamist. Need mitte ainult ei vähenda elektriarvet, vaid ka kestavad kauem, aidates lisaks vähendada hoolduskulusid.

Seinalamp LightConcept Maytoni interior P090WL L24CH3K

Seinalamp LightConcept Maytoni interior P090WL L24CH3K

Modernsed laelambid

Nõukogudeaegsed laelambid võivad olla ajaloolise väärtusega, kuid nende disain ja efektiivsus ei pruugi alati vastata tänapäeva standarditele. Nüüdisaegsed laelambid pakuvad laia valikut stiile ja konstruktsioone, mis võivad anda memme kodule uue ilme. Neid on saadaval paljudes suurustes ja värvides ning mõeldud erinevatele interjööridele, pakkudes samal ajal ka paremat valgustust.

Laelamp Riho Kuld 56133 9D LightConcept 2

Laelamp Riho Kuld 56133 9D LightConcept

LED-valgustusega põrandalambid

Põrandalambid, mis kasutavad LED-tehnoloogiat, on suurepärased võimalused eluruumi valgustamiseks. Need annavad hubase valguse ning on energiasäästlikud ja keskkonnasõbralikud. Samuti võimaldavad need luua meeldivat valgustust, olles samal ajal efektiivsed ruumi valgustamisel.

734269 DC floor black o18 LIFESTYLE

Halo Design 734269Light Concept

Nõukogudeaegsetest lühtritest loobumine

Paljudel meist on lapsepõlvest mälestusi vanadest lühtritest, kuid nende efektiivsus ja esteetilisus võivad jääda moodsatele valgustitele kaugelt alla. Nende asemel kaaluge nüüdisaegseid lahendusi, mis lisavad emme kodule stiili ja funktsionaalsust.

Ripplamp luhter Maytoni P097PL L36G4K Light Concept

Lühter Maytoni P097PL L36G4K Light Concept

Uued seinalambid

Seinalambid on suurepärased võimalused ruumi valgustamiseks ning lisavad ka dekoratiivset väärtust. Uute seinalampide lisamine võib anda memme kodule täiendava valgustuse ning tuua esile ruumi arhitektuurseid detaile.

Seinalamp LightConcept Maytoni MOD302WL 02CG interioor

Seinalamp LightConcept Maytoni MOD302WL 02CG

Kokkuvõttes võib memme kodu valgustus muuta kogu atmosfääri ja muuta ruumid soojemaks ning paeluvamaks. Energiasäästlikud valgusallikad (näiteks LED-lambid, modernsed laelambid ja efektiivsed põrandalambid) võivad olla suurepärased valikud, et anda memme kodule nüüdisaegne ja säästlik valgustus. Lisaks on seinalambid suurepärased aksessuaarid, mis võivad anda ruumidele uut dünaamikat ja hubasust.

 

Kui soovite muuta memme kodu valgustust, siis vaadake meie laia valikut energiasäästlikke valgusteid ja nüüdisaegseid valgustuslahendusi! Võtke ühendust meie ekspertidega, et leida parimad valgustuslahendused memme koju!

Loe ka:  Kuidas luua pühademeeleolu koduse valgustusega?

Loe ka: Originaalsed Laevalgustid: Kuidas Neid Lastetubade Kujundusse Sobitada

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga