Design trends, Inspiration

Mõned peamised vead, mida valgustite valimisel tehakse

ImageResizer.aspx 9

Mõned peamised vead, mida valgustite valimisel tehakse

Valgustite valimine oma koju võib olla põnev, kuid on ka keeruline ülesanne. Enamik meist soovib luua oma kodudes hubase ja meeldiva atmosfääri, kuid kahjuks teevad paljud mõningaid levinud vigu valgustite valimisel. Selles artiklis käsitleme neid vigu ja pakume näpunäiteid nende vältimiseks.

 

Igasse tuppa ainult üks lühter? Halb mõte!

Üks levinumaid vigu, mida valgustite valimisel tehakse, on piirdumine ühe lühtriga igas toas. Kuigi lühter võib olla kaunis ja silmapaistev, ei pruugi see alati pakkuda piisavalt valgust. Kaaluge erinevaid valgusallikaid, näiteks laualampe, seinalampe ja põrandalampe, et luua erinevaid valgustasemeid ja muuta ruum hubasemaks.

Interio for the site TR030 4 24W3K WW DS B low

LightConcept

Valgustite paigutamine õigetesse kohtadesse

Teine levinud viga on valgustite paigutamine sobimatutesse kohtadesse. Valgustid tuleks paigutada vastavalt konkreetse ruumi vajadustele. Köögis vajate toiduvalmistamiseks eredamat valgust, samas kui magamistuppa võib olla mõistlik paigaldada pehmem ja rahustav valgustus.

Loe ka:  Milliseid lampe valivad 2023. aastal disainerid?

Lülitite arvestamine

Oluline aspekt on lülitite arvestamine. Enne valgustite ostmist kaaluge, mitut lülitit vajate, et saaksite reguleerida valguse intensiivsust ja luua erinevaid valgustusskeeme vastavalt vajadusele. See aitab säästa energiat ja luua meeldiva valguskeskkonna.

Loe ka:  Valgustite valimine madala lagedega korteris: Kuidas tuua koju ruumilisust ja stiili

Süvistatavad valgustid – oluline on ettevalmistus

Kui kaalute süvistatavate valgustite või rippvalgustite paigaldamist, ärge unustage ettevalmistustöid. Kipsplaatide või muude materjalide lõikamine ja juhtmestiku paigaldamine võib olla keeruline, seega on soovitatav kaasata professionaal, et tagada ohutu ja korrektne paigaldus.

interior DL008 2 01 W low

LightConcept

Kaaluge peegli valgustamist

Peegli valgustamine on oluline, eriti vannitoas või magamistoas. Valgus peegli ees tagab parema nähtavuse ja aitab luua meeldiva peegelduse. Valige valgustid, mis ei tekita ebameeldivaid varje näo peegeldusel.

Kohtvalgusti Suvisvalgusti Maytoni DL033 2 01W LightConcept Interioor 2

LightConcept 

Valgustus esikus

Esik on sageli unustatud ala, kuid õige valgustus on seal oluline. Kasutage seinavalgusteid või laevalgusteid, et tagada ohutu ja meeldiv keskkond. Samuti võib olla praktiline valida liikumisanduriga valgusti, mis süttib automaatselt, kui keegi esikus liigub.

ritz inter

LightConcept

Valgustite valimine võib olla nauditav ja loov protsess, kuid on oluline vältida levinud vigu, et tagada kodus sobiv ja meeldiv valgustus. Kui mõtlete hoolikalt läbi valgustite paigutuse ja funktsioonid, saate luua kodu, kus valgus täiendab ruumi ja loob soovitud atmosfääri

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga