Design trends, Inspiration

Kuidas muuta valgusti magamistoas peategelaseks

Pasila Triple

Kuidas muuta valgusti magamistoas peategelaseks

Sinu magamistuba on koht, kus veedad olulise osa oma ajast. Sellepärast on oluline, et see ruum oleks hubane ja köitev. Üks lihtsamaid ja efektiivsemaid viise magamistoa meeleolu muutmiseks on õige valgustuse valik. Selles artiklis räägime sellest, kuidas muuta lamp magamistoas peategelaseks.

 

Rippvalgustid erinevate tekstuuridega materjalidest

Üks võimalus muuta lamp magamistoas pilkupüüdvaks on valida rippvalgusti, mis on valmistatud erinevatest tekstuuridega materjalidest. Näiteks võid kaaluda puust, metallist või klaasist valgusteid. Need tekstuurid lisavad ruumile iseloomu ja annavad sellele sooja ja köitva atmosfääri. Vali valgusti, mis sobib sinu magamistoa üldise stiiliga.

Loe ka:  Mõned peamised vead, mida valgustite valimisel tehakse

Massiivsed lühtrid

Massiivne lühter on suurepärane viis muuta lamp magamistoa peamiseks elemendiks – see võib lisada ruumile luksuslikkust ja elegantsi. Massiivse lühtri valimisel pööra tähelepanu selle suurusele ja kujule, et see sobiks hästi ruumi proportsioonidega. Lisaks võimaldavad massiivsed lühtrid mängida valguse intensiivsusega, et luua õige meeleolu.

interior H001CL 05BS 1 low

Lühter Maytoni H001CL 05BS  – LightConcept

Seinalambid peamiste valgusallikatena

Kui soovid muuta magamistoa valgustust mitmekesisemaks, on mõistlik kaaluda seinalampide kasutamist peamiste valgusallikatena. Need annavad võimaluse suunata valgust sinna, kus seda kõige rohkem vajad. Vali stiilne seinalamp, mis sobib sinu magamistoa kujundusega, ning reguleeri seda nii, et tekib soovitud meeleolu.

Loe ka:  Milliseid lampe valivad 2023. aastal disainerid?

Originaalsed lambivarjud

Lambivarjude valik on veel üks viis muuta lamp magamistoas tähelepanuväärseks. Vali originaalsed lambivarjud, mis eristuvad ja sobivad ruumi stiiliga. Lambivarjude valikul saad mängida värvi, mustrite ja materjalidega, et luua unikaalne välimus.

interrior ARM013 11 W low

Lühter Maytoni  ARM013 11 W – LightConcept

Paarisvalgustid

Paarislambid on suurepärane viis tasakaalustada valgustust magamistoas ja luua harmooniline atmosfäär. Võid valida kaks sarnast lampi või hoopis erinevad, mis omavahel meeldiva kontrasti loovad. Paarislambid võivad asuda öökapil või magamistoa äärtel, andes võimaluse luua sümmeetrilist kujundust.

Loe ka:  Laetavad LED-lauavalgustid

Massiivsed põrandalambid

Kui su magamistuba on piisavalt avar, võid kaaluda massiivse põrandalambi lisamist. Sellised lambid annavad ruumile muljetavaldava ilme ja muudavad lambi selgelt peamiseks elemendiks. Põrandalampide stiile ja suurusi on erinevaid, mistõttu saad valida sellise, mis sobib sinu magamistoa kujundusega kõige paremini.

Põrandalamp_Globo_ Xirena_Kroom_1 pirn_LightConcept_xirena 58286 g19543 2

Põrandalamp_Globo_LightConcept

Kokkuvõttes võib õige valgustuse valik muuta lambi magamistoas tõeliseks peategelaseks. Vali erinevate tekstuuridega materjalidest rippvalgustid, massiivsed lühtrid, seinalambid kui peamised valgusallikad, originaalsed lambivarjud, paarislambid või massiivsed põrandalambid vastavalt oma eelistustele ja magamistoa kujundusele. Kui valid oma lemmiklambid hoolikalt, saad luua unikaalse ja meeldejääva atmosfääri oma magamistoas.

 

Kui otsid laia valikut erinevaid valgusteid magamistuppa, siis tutvu meie valikuga meie veebipoes ja leia üles oma lemmikud, et muuta need magamistoas tõeliseks peategelaseks!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga