Decoration, Inspiration

9 trends in lighting that will be everywhere in 2023. Part 2.

Laualamp Maytoni LightConcept interior MOD304TL 01GR

9 suunda valgustuses, mida hakkab 2023. aastal kõikjal nägema

2. osa

(1. osa leidad here)

Kui teid huvitab, milliseid valgustustrende võime 2023. aastal oodata, tuleks teil lugeda seda LightConcepti ekspertide artiklit, kus oleme teie jaoks kokku kogunud professionaalide arvamused.

Keeruka struktuuriga valgustite tüübid

Kui teile meeldib laua- ja põrandalampe rippvalgustite ja lühtritega kombineerida, on teil vedanud. Praegu on trendiks ruumi kujundamine, kasutades erineva stiili ja kõrgusega valgusallikaid. Valgustuslahenduste kollektsioon – kombinatsioon põrandalampidest, laualampidest, süvistatavatest valgustitest ja dekoratiivvalgustitest võib ruumile anda lisamõõtme.

Read also: Kuidas kasutada lampe oma kodu kujundamisel

Spetsiaalsed laualambid

Eriline tähtsus on laualampidel. Nii otseses kui ülekantud mõttes ereda valguse võib saada ebastandardsete lampide abil. Näiteks kasutada värvilt ja vormilt originaalseid laualampe. Selliseid nagu Pineapple or Malu ettevõttelt Trio-lighting. See uudis sobib oivaliselt ka üürnikele, kes ehk ei saa laevalgusteid nii lihtsalt välja vahetada, aga saavad endale väiksemate valgustitega siiski luua õdusa interjööri.

Laualamp Maytoni LightConcept interior Z031TL 01BS

Laualamp Maytoni LightConcept interior

Välisvalgustus

Kui mote uuel aastal valgustusele liigub, mõelge oma kodu siseinterjöörist kaugemale. «Välisvalgustus muutub 2023. aastal populaarseks,» ütleb LH.Designsi disainer Linda Hayslett. Inimesed tahavad väljas meeleolu luua mitme rippvalgustiga, mis muudavad ruumi maagiliseks ja huvitavamaks.

426160142 A

Trio-Lighting – LightConcept

Rotangist ja nöörist valgustid

Kas teile meeldib rotang? Te ei ole üksi! «Inimesi tõmbab looduslikumate materjalide poole,» märgib Hayslett. Vannitubades ja köökides näeme rohkem ripp- ja dekoratiivvalgusteid, mis peegeldavad neutraalsemat ja kaasaegsemat boho stiili, milles on kasutatud selliseid materjale nagu rotang, köis, pilliroog ja vitsad.

Sellised looduslikud materjalid nagu keraamika, rotang ja puhutud klaas peegeldavad formalismist eemalduvat sundimatumat esteetikat.

mirena 15367t g25990 2

Globo Mirena  – LightConcept

LED-valgustid

Paljud disainerid nimetavad LED-valgustust selleks, mille mõju meie interjööridele 2023. aastal suureneb. Sisseehitatud LED-idega kaudsed valgusallikad on viimaks populaarsust kogumas. Edisoni nähtava lambipirni ja helendavate hõõgniitide võlu on kadumas.

Read also: LED-valgustid. Kõik, mida teadma peate.

Disainerid märgivad: «2023. aasta ilmne valgustustrend on LED-valgustuse jätkuv kasutamine mitte ainult seetõttu, et see jääb energiatõhusaks, vaid ka seepärast, et see annab disaineritele paindlikkuse ruumi loovalt kujundada.»

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *