Design trends, Inspiration

GLOBO ‒ Euroopa juhtiv valgustite müüja

marilyn i 67037 76 g23936 4

GLOBO ‒ Euroopa juhtiv valgustite müüja

 

GLOBO, 1998. aastal Austrias asutatud ettevõte, on tänaseks saanud üheks juhtivaks lampide müüjaks Euroopas. Ettevõttel on märkimisväärne positsioon peaaegu tervel Euroopa turul ja tema tooteid turustatakse enam kui 50 riigis üle maailma. GLOBO tuntus ja edu tuleneb tema laiast tootevalikust ja pühendumusest pakkuda kvaliteetseid valgustuslahendusi.

Loe ka:  Maytoni: viige oma kodu sisekujundus uuele tasemele

Tootevalik

GLOBO tootevalik on muljetavaldav, sisaldades rohkem kui 4000 erinevat toodet. GLOBO tootevalik on mitmekesine ‒ alates klassikalistest valgustitest kuni uuenduslike energiasäästlike LED-tehnoloogiaga toodeteni. Valikusse kuuluvad seinavalgustid, laevalgustid, laua- ja põrandavalgustid, välisvalgustid ning dekoratiivvalgustid. See mitmekesisus võimaldab klientidel leida endale sobiva valgustuslahenduse vastavalt oma maitsele, stiilile ja vajadustele.

kalla 15809h g24198 2

Kalla 15809h GLOBO Lighting – LightConcept

Kvaliteet

GLOBO on tuntud oma toodete kvaliteedi poolest. Ettevõte pöörab suurt tähelepanu materjalide valikule ja kvaliteedikontrollile tagamaks valgustite vastupidavus ja usaldusväärsus. Lisaks kvaliteedile väärtustab GLOBO keskkonnasäästlikkust ja keskendub seetõttu uuenduslikule energiasäästlikule LED-tehnoloogiale. LED-tehnoloogia mitte ainult ei vähenda energiatarbimist, vaid tagab ka igas ruumis heleda ja meeldiva valgustuse.

Loe ka:   Valgustid Tallinnas

GLOBO pühendumus klientidele ja toodete pidev uuendamine on aidanud ettevõttel säilitada valgustusturul oma juhtivat positsiooni. Ettevõte jälgib hoolikalt tarbijate vajadusi ja turusuundumusi, pakkudes pidevalt uusi ja innovaatilisi valgustuslahendusi. Lisaks pakub GLOBO suurepärast klienditeenindust, mis tagab alati kiired ja asjatundlikud vastused klientide küsimustele ja muredele.

Laelamp Riho Kuld 56133 9D LightConcept 2

Laelamp Riho Kuld 56133 9D LightConcept 

Kliendikeskne teenindus

Olgu teie interjöör klassikaline või kaasaegne, GLOBO tootevalikust leiate kindlasti midagi, mis sobib teie stiili ja maitsega. GLOBO seinavalgustid, laevalgustid, laua- ja põrandavalgustid ning dekoratiivvalgustid pakuvad erinevaid sisekujunduslikke võimalusi, mis aitavad luua õige atmosfääri igas ruumis. Lisaks sisevalgustusele pakub GLOBO ka välisvalgusteid, mis tagavad teie kodule stiilse välisilme ja funktsionaalse välisvalgustuse.

Loe ka:  LED-valgustid. Kõik, mida teadma peate.

GLOBO väärtuseks on klientide rahulolu ja suurepärane klienditeenindus. GLOBO meeskond on alati valmis vastama teie küsimustele ja nõustama teid parimate valikute tegemisel. Lisaks sellele pakub GLOBO järelteenindust, et tagada teie pikaajaline rahulolu ja valgustite vastupidavus.

barral 67121 50g g25309 2

Barral 67121 50g GLOBO Lighting – LightConcept

Järeldus

GLOBO on silmapaistev ettevõte, kes on saavutanud Euroopa valgustusturul märkimisväärse edu. Lai tootevalik, kvaliteetsed tooted, keskkonnasäästlikkus ja suurepärane klienditeenindus on aidanud GLOBOl luua tugeva maine ja lojaalse kliendibaasi. Kui otsite stiilset, usaldusväärset ja mitmekülgset valgustuslahendust, võib GLOBO olla teie jaoks ideaalne valik. Tooteid iseloomustab kõrge kvaliteet ja energiatõhusus. GLOBO jätkab pidevat innovatsiooni ja turusuundumuste jälgimist, et pakkuda klientidele alati uusimaid ja kaasaegsemaid valgustuslahendusi.

Loe ka:  Maalide ja peeglite valgustuse valimine

Juhtiv valgustite veebipood Light Concept pakub laia valikut GLOBO tooteid. E-poe koduleht on kasutajasõbralik ja hõlpsasti navigeeritav, nii et ostjatel on lihtne leida oma kodu jaoks parim valgustuslahendus.

 

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga