Design trends, Inspiration

Valgustus uuendustega kevades: Mis on uut valgustuses?

Comfortable studio apartment design. Hotel room interior with bedroom area, living space and kitchen corner. Apartment and interior concept

Valgustus uuendustega kevades: Mis on uut valgustuses?

Kevad on aeg, mil loodus ärkab ellu ja meie kodud soovivad samuti värskendust. Üks parimaid viise seda teha on valgustuse abil. Uus hooaeg toob endaga kaasa mitmeid trende ja uuendusi, mis võivad tõsta valgustuse teie kodus täiesti uuele tasemele. Siin on mõned uued suunad valgustusmaailmas:

Minimalism

Kevadisel ajal otsivad paljud inimesed oma kodus lihtsust ja selgust. Sellest tulenevalt on minimalistlikud valgustid suurepärane valik. Sisseehitatud lambid, tagasihoidlikud vormid ning rahulikud värvitoonid loovad ruumis rahuliku ja kaasaegse atmosfääri.

Creative composition of modern living room interior with mock up

LightConcept

High tech

Tehnoloogia mõjutab ka valgustusmaailma. Tänapäeval on võimalik juhtida valgustust puldiga, reguleerida valguse heledust ning valida lampide erinevaid materjale ja värvusi. See võimaldab teil luua oma kodus täiusliku valgustuse vastavalt oma meeleolule ja vajadustele.

Photo of a modern dining room featuring a sleek and stylish tabl

LightConcept

Lofti stiil

Tööstuslikud motiivid, originaalsed rippvalgustid ja karm disain on loft-stiili olulised tunnused. Kui soovite luua oma kodus trendikat ja kaasaegset õhkkonda, siis võiksite kaaluda just selles stiilis valgustite lisamist.

Loft valgustid

LightConcept

Etno

Looduslikud materjalid ja idamaised motiivid on kevadisel ajal eriti populaarsed. Etno stiilis valgustid toovad teie koju soojust ja looduslähedust ning loovad hubase atmosfääri.

107940a.jpg

LightConcept

Art déco

Art déco stiilile on omased geomeetrilised kujundid, vintage stiilis klaasesemed ja looduslikud kivid. Kui armastate glamuuri ja elegantsi, siis võiksite kaaluda oma koju Art déco stiilis valgusteid.

107189a.jpg

LightConcept

Skandinaavia

Skandinaavia stiilis valgustid pakuvad rohkelt mugavat valgust, lihtsaid vorme ja looduslikke värvitoone. Need sobivad suurepäraselt minimalistliku ja kaasaegse kodu sisekujundusega.

laevalgustid belid

LightConcept

Modernne

Mittestandardsete kujundite ja värvide ning tekstuuride kombinatsioonid on moes. Kui soovite oma kodus midagi uut ja unikaalset, siis võiksite kaaluda moodsate valgustite paigaldamist.

HL Motown HB06007350020 S 001

LightConcept

Klassika

Klassikalised valgustid on alati moes. Klaasist või kangast lambikuplid ning klassikalised vormid loovad teie kodus elegantse ja ajatu atmosfääri.

interior DIA890 CL 05 G standard.jpeg

LightConcept

Kokkuvõtteks võib öelda, et kevad toob endaga palju uusi võimalusi ja inspiratsiooni ka valgustuse valdkonnas. Olgu teie eelistuseks minimalistlik stiil või klassikaline elegants – oluline on valida valgustid, mis sobivad nii teie kodu stiili kui ka isiksusega. Loodetavasti aitavad siintoodud soovitused leida teil oma kodule sobiv valgustus ja muuta kevad veelgi säravamaks!

 

Loe ka:  Mida te teate Japandi stiilist?

Loe ka:  Modernne valgustus annab traditsioonilistele kodudele uue hingamise

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga